2018 Kış Mevsimi Panço Önerileri

0
173
2018 Kış Mevsimi Panço Önerileri

Panço modeller hem tesettürlü hem de açık hanımların keyifle kullandığı parçalardan biri. Ilık havalarda tek başlarına ya da ceketlerin üzerinde şıklığı yakalamanızı sağlarken, kış aylarında da palto ve kabanların üzerinde oldukça tarz bir görünüm elde etmenizi anahtarını sunar.

Fermuarlı, düğmeli ya da kapanmayan panço modellerinin yanı sıra farklı yakalarda, kollu, kolsuz gibi seçeneklerle kendinizi panço deryasında bulabilirsiniz. Klasik ve şık bir tarzda görünmek isteyen tesettürlü hanımlarında sıklıkla tercih ettiği pançolar, renk ve kumaş açısından da hayal edemeyeceğiniz bir çeşit bolluğuna sahip.

Uçuş uçuş pelerin modeller

Özellikle kabanların üzerine tercih edilen pelerin tarzı modeller, tarzınızı kış aylarının soğuk günlerinde de yansıtmanızı sağlayacaktır. Ayrıca şal tarzı kesime sahip olan pançolarla da kabanınızın üzerinden bohem ve romantik bir tarz yakalayabilirsiniz. Sezonun trendlerine göz atacak olursak, yarım kollu ve yapay kürk detaylı modeller ön plana çıkıyor. Bazı modellerde yer alan taşlı broşlarda gibi detaylarla ayrıcalığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. 

Hem şık hem rahat

Sezon içerisinde sık sık göreceğimiz pançolar hem kullanım genişliği hem de rahatlığıyla dolaplarımızda özel bir yere sahip. Kat kat giyindiğimiz şu günlerde bazı saatlerin sıcaklığı ve soğukluğu arasında ne yapacağımızı şaşırırız. Tam da bu noktada pançolara sarınabiliriz. Bu sayede hem üşümemiş hem de şıklığımızdan taviz vermemiş oluruz. Kısa, orta boyda ya da uzun panço seçenekleri özellikle cepli modelleriyle rahat kullanım olanağı da sağlıyor. Omuzlardan dökülen ve biraz aşağıda biten panço modelleri ise kadınlara hem sevimli hem de naif bir tarz yakalama fırsatı sunuyor.

Pançolar o kadar çok tutuldu ki kaban ve pardösü şeklinde olanları da vitrinleri süslemeye başladı. Romantik bir hava katan pançolarla kış günlerinde prenseslerle gibi gözükebilirsiniz. Hep aynı tarzda giyinmenin sıkıcılığından kurtulabileceğiniz panço modelleriyle önünüzde tarzına katmak için çok seçenek olacak.
Bu sezon örgü modellere de yer veren markalar panço kullanmayı seven kadınlar için oldukça çok seçenek sunuyor. Rengârenk modellerle dolu vitrinlere bir göz atmakta fayda var. Bu kış şal ya da atkılar yerine farklı panço modellerine sarılabilirsiniz. Üstelik şapkalı modellerle kış aylarının zorlu hava koşullarından da kendiniz koruyabilirsiniz.

Yumuşak tonların kış ile uyumu 

Sezon öne çıkan renleri arasında gri, toprak tonları ve haki tonlardaki yeşilleri görüyoruz. Diğer pek çok renkle hoş ve göz zevkini bozmayacak bir uyum yakalayacak bu renklerle oluşturacağınız kombinler sizi kışın da dikkatleri üzerine çeken şık bir hanım yapacaktır. Ayrıca şeker pembesi ya da şeftali tonları olarak bilinen yumuşak tonların altına giyeceğiniz siyah kıyafetlerle de çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Renk seçimi size kalmış durumda. Bu kadar fazla panço modelinin arasında iş biraz da sizin yaratıcılığınızı konuşturmanıza kalıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin