2018 Kışı Güneş Gözlüğü Modelleri

0
768
2018 kışı güneş gözlüğü modelleri

2018 yılına girdiğimiz şu günlerde stil ikonu olan havalı güneş gözlükleri, içimizi ısıtmaya devam ediyor. Her türlü tarzın tamamlayıcısı olan güneş gözlükleri ile kombininize farklı bir hava katabilirsiniz. Artık gelin – damat fotoğraf çekimlerinde bile kullanılan güneş gözlüklerinin pek çok ikonik modeli bulunmakta. Gözlük, kıyafetin tamamlayıcı olmaktan öte tarzın tamamlayıcısı olarak çok daha büyük bir misyonu başarı ile üstleniyor. Aynı zamanda göz sağlığı açısından da gerekli olan güneş gözlükleri, yalnızca yaz aylarında değil, kış aylarında da sürekli olarak kullanılmalı ve kaliteli optikler tercih edilmelidir. Bu yılki trend rüzgarları estirecek güneş gözlüğü modelleri konusuna değinecek olursak;

Kedi Gözleri Tekrar Moda!

Yeni yılda öne çıkan güneş gözlüğü modellerinde ilk dikkatleri üzerine çeken tarz, kedi gözleri modelleri. Pembe, sarı, turuncu, mavi ve daha pek çoğu bu yıl tekrar gözlerimizde olacak. Çerçeveden de vazgeçmeden yerini alan bu güneş gözlükleri 2017-2018 sonbahar kış dönemi için ppek çok gözlük markası bu modelleri koleksiyonlarına eklemiş. Dalgalı ve funky tipi modellerden, maksi boy kedi gözlerine kadar aklınıza gelebilecek her tarzda güneş gözlüğü modeli mevcut. Ekstra büyük boy kedi gözü güneş gözlükleri konusunda başı çeken ünlü markalar, küçük ve yuvarlak ince çerçeveli gözlükleri de tasarımlarında bulundurmayı ihmal etmemiş. Bu koleksiyonlarda eksik olmayan şeffaf gözlükler de yine varlığını iyiden iyiye hissettiriyor.

Kalın Çerçevelerin İnkar Edilemez Büyüsü

Her ne kadar son yıllarda küçük ve ince çerçeveli güneş gözlükleri ön planda olsa da asla vazgeçemediğimiz ve klasik bir havası da olan kalın çerçeveli gözlüklerin yeri bambaşka! Genelde siyah olan bu tipteki modeller, saplarının renk ve desenleri ile bir farklılık yaratabiliyor. Değişebilen saplı gözlükler ise bir ara moda olmuştu. Tabi değişikliği sevenler için cezbedici bir özellik olarak kalmaya devam ediyor. Ayrıca kalın çerçeveli gözlüklerde kemik modellerde aykırı renkler kullanılmış, ince ince çift kat renkler yan yana getirilmiş.

Aksesuarlı Gözlükler

Tüm bunların dışında aksesuarlı gözlükler de bu yıl oldukça tercih edileceğe benziyor. Özellikle yazılı, taşlı, tüylü çeşit çeşit güneş gözlüğü modelleri karşımıza çıkıyor. Oldukça renkli ve eğlenceli bir hava katan bu aksesuarlar ile artık güneş gözlüklerinde çok daha çeşit ve çok daha moda göreceğiz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin