2018 Yılı Modasında Bizi Hangi Akımlar Bekliyor?

0
125

2017 güzünden beri 2018 yılının fragmanı niteliğinde akımlara şahit olduk. 2018 yılında bizi bekleyen yeni akımlar neler olacak? İşte 2018 yılı modası ile gözlerimizi şenlendirecek o detaylar:

Plastik Kıyafetler

İster yağmurluk deyin, ister bot isterse çanta! Her üründe plastik görebilmemiz bu sezonda mümkün oluyor. Kim Kardashian ile hayatımıza giren plastik modası daha da devam edeceğe benziyor.

Püskül Her Yerde

Daha önceki yazımızda da püskülün her yerde sıkça kullanıldığından söz etmiştik. SAdece üst giyimde değil, ceket, çanta, bot ve daha pek çoğu! Daha da devam edeceğe benzeyen püskül trendini biz çok sevdik.

Violet ve Sarı Rengi

Bu sezon her yerde kullanılan bir renk olarak ise violet ve sarı renkleri yer alıyor. Sarının her tonunu görebileğimiz yeni yılda, mor da sarıya eşlik ediyor. Kabanlarda, ayakkabılarda ve pantolonlarda sık sık kullanılıyor. Motif detayları da geçen yıldan beri varlığını sürdürüyor ve violet ile muhteşem bir uyum yakaladığını söylemek mümkün.

Kemerler İle Detayları Göz Önünde Tutun

Bu kış botlarda kemerlere çokça yer veren tasarımcılar, sadece botlar ile değil; mont ve pantolonlarda da kemeri kullanmayı tercih etmişler. Göz önünde tutulan kemer ve ayrıntılar ile güzelleşen kombininiz ile sokak modasının hızından geri kalmayın!

 Ekose Tam Gaz

Ekose desenli etekleri bayılarak giyiyoruz. Peki ekose desenli pantolon desek? Özellikle yüksek bel ve dar kesim kumaş pantolonlarda nefis bir görüntü oluşturan bu pantolonlar ile 2018 modasına şimdiden uyum sağlayabilirsiniz.

File Çantalar

Bu yıl muhtemelen her yerde sıklıkla karşılaşacağımız file çantalar hem rahat bir kullanım sunması hem de farklı duruşu ile hanımların kombinlerine bambaşka bir hava katacak. Bulut rengi ile genel olarak karşımıza çıkan bu çantalar, şimdiden hanımların kollarında yer etmeye başlamış.

Çiçek Desenli Çizmeler

Motifler ve çiçek desenleri her üründe gözlerimizi kamaştırmaya devam ediyor. Bu sezon ise uzun diz üstü çizmelerde gördüğümüz çiçek desenleri bizce çok şık. Sokak modasına uymak isteyen hanımların tercihi olacak bu çizmeler günlük kullanıma çok uygun. Oldukça iddialı bir hava oluşturması ile de şimdiden en sevilenler arasında yerini almış durumda.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin