2018 Yılında Tesettür Giyim ve Kombin

0
188
2018 tesettür giyim ve kombin (2)

Artık git gide büyüyen tesettür giyim modası ve akabinde gelişen tesettür giyim sektörü, bu tarzı benimseyen hanımlar için türlü kolaylıklar sunuyor. Çeşitliliği bol ürünler, her parçada kendi has olarak bulunan detaylar, çarpıcı ve göz kamaştıran renkler ile büyük ve geniş bir moda dünyası oluşturuyor. Bu durum da elbette kombinin önemini bir kez daha gözler önüne seriyor. Tesettür giyim ve kombin açısından 2018’de bizi neler bekliyor? Dilerseniz kısaca bir göz atalım:

Nasıl Kombinleme Yapılır?

Tesettür giyim tarzını seçen hanımların farklı parça ürünlerini uyumlu ve yakışacak şekilde tamamlanması ile kombin yapılır. Tesettür ürünleri ile doğru bir kombinleme yapabilmek için uygun parça ürünlerini uygun renkler ile birlikte tamamlamak gerekir. Bunun için ise en önce belirlenmesi gereken kendi zevkiniz ve tarzınızdır. Her zaman için bu önceliğe göre parçalar seçmeniz ve kendinize yakışanı tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Böylelikle hem kendinizi daha iyi hissettiğiniz kıyafetler giymiş; hem de stilinizi en doğru şekilde yansıtmış olacaksınız. Aynı şekilde başörtü tercihinizi de bu konuda belirleyebilirsiniz. Eşarbı ya da şalı daha çok yüzünüze yakıştırıyor olabilirsiniz. Eskiden şallar daha spor bir kombin için tercih edilirken şimdilerde bu algı da yıkılmış durumda. Spor tarzda ve renklerde eşarplar ya da şık ve klasik bir duruşa sahip şallar mevcut.

Tesettür Kombin Önerileri

Tesettür giyimde kombin yapmak aslında çok da zor değil. Çok çeşitli ürün ve hem iç hem dış giyim ürünlerindeki seçenekler, bu anlamda hanımlara ciddi kolaylıklar sunmaktadır. Yüzlerce farklı ve zevkli model de bu konuda hanımlara çok yardımcı olmaktadır. Tunik ve pantolon kombinlerinde renk uyumu ön plana çıkmaktadır. Abiye modellerinde ise daha çok göz alıcı ayrıntılar ve işçilik göz önünde.

2018 yılında tesettür modasında çok özel daha özgür ve salaş bollukta kıyafetler karşımıza çıkmakta. Spor giyim tarzını seven genç hanımlar rahatlığa önem verdiği ölçüde model ve renklere de oldukça özen göstermektedirler. Tesettür kombinlerde kusursuz tasarımlar ve iki zıt renklerle genelde sokak modasına uygun alternatifler yer almaktadır. Kış mevsimi ile birlikte solgun renklerin hayatımıza girdiği bu sezonda canlı renkler ile de bu akım dengelenmektedir. Kırmızı rengi her sezon olduğu gibi yine ilk sıralarda yer alıp siyah ve açık tondaki renkler ile kusursuz bir uyum oluşturmaktadır. Tek renk seçimlerinin yanında desenli kıyafetler de 2018 yılının gözde kıyafetleri arasında yer alıyor. Kahverenginin her tonu da kış aylarında ve yeni sezonda bolca kullanılan renklerden.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin