Aksesuar Detayını Küçümsemeyin!

0
118
tesettür aksesuar

Aksesuar detayı kombinin tamamlayıcısı, şıklığın vurucu noktasını oluşturuyor aslında. Kuşkusuz sadece tesettürlü hanımların değil, her tarzda ve her yaşta hanımın yegâne aşk yaşadığı takıları, modacılar nezdinde çok büyük bir anlam taşıyor. En basit bir kombininizi bile hareketlendirmeye yetecek bir kolye veyahut zarif parmaklarınızı ortaya çıkarabilecek birbirinden farklı yüzükler ile ne kadar bütün olduğunuzu görünce, siz de” takılarım olmadan asla” diyeceksiniz.

1.Kolyeler

Tesettürlü hanımlar kolye konusunda çığır açan yeniliklere de öncülük ettiler aslında. Tesettür modasının hızlı gelişiminden sonra bir anda yükselişe geçen büyük ve yakalı kolyeleri ilk bu moda sektörü içerisinde gördük. Büyük ve renkli taşlar, yakalık kolyeler veya uzun zincirli göğüs hizasına kadar uzanan kolyeler ve daha pek çoğu bu sayede günlük yaşantımıza girdi ve küçük dokunuşlarla tarzımızı ne kadar iyi ve net yansıtabileceğimizi cümle âleme ispatladı. Zevkinize göre her çeşidini bulabileceğiniz kolyeler, ister küçük taşlı yapıda olsun ister zarif ve kısa zincirli gümüş kolyeler olsun, fark etmez. Siz kendinize ve tarzınıza en uygun kolyeyi seçin ve kullanmaktan çekinmeyin!

2.Yüzükler

Tamam, hepimiz istiyoruz o beş taşı, ama şimdi konumuz bu değil. Günlük yaşamda spor ve ya klasik olsun tarzınız hiç önemi yok. İster taşlı ve daha gösterişli modellerden yana olsun tercihiniz, isterse daha şık ve renkli modellerden yana. Önemli olan günlük hayatta dilediğinizce kullanabilmeniz.  Hem yüzük her hanıma yakışır değil mi?

3.Kol Saati

Aslında kol saati olmazsa olmazlarımızdan biri. Sadece aksesuar olmasından kaynaklı değil, işlevsel olması sebebiyle de aslında bileklerimizde taşımamız gereken, taşırken de şıklığımıza bir renk katması ile bizleri mesut bahtiyar eden biricik eşyamız. Üstelik sadece metal kordonla değil artık deri kordonla da spor çizginin ötesine çıkabilmek mümkün. Ama bizim tercihimiz metal kordondan yana. Hele o rose gold renkli olanlar yok mu? Bayılıyoruz. Siz de kendi moda anlayışınıza en uygun biçim ve renkte olan bir kol saati hemen edinin. Ve ne giyerseniz giyin, o bileğinizde kalsın.

4.Bileklik

Bileklikler ince ve narin bilekleriniz varsa es geçmemeniz gereken bir detay. Renk renk bilekliklerle içiniz de açılır, kıyafetinize de bir şenlik katmış olursunuz. Eğer her kombinle özel olarak bileklik almak takmakla uğraşmak istemiyorsanız, neredeyse hiç çıkarmayacağınız beyaz altın ya da gümüş renkte bir bileklik de tercih edebilirsiniz. Alacağınız bu bileklik üstelik hemen hemen her tür ve renk kıyafetinizle kusursuz bir uyum sağlayacaktır. Tamamen sizin zevkinize ve giyiminize kalmış. Ama bizce bu konunun üstünde bir düşünün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin