Altın Rengi Aksesuarlar Kombinlere Işıltı Katıyor

1
103
Saat modası

Altın rengi aksesuarlar kombinlerde sık sık görmeye alıştığımız parçalardan. Altın rengi spor kombinlerde bile yerini almaya başladı. Işıltıyı seven, şıkır şıkır olmaktan hoşlanan hanımların bu aksesuarda altın trendi oldukça hoşuna gitmiştir elbet. Moda kuralları yıkılır ve moda insanın kendine yakışanı giymesidir olarak dönüşürken, bir yandan da moda tabuları geride kalmaya başladı. Altın rengi şık aksesuarlarla günlük kıyafetlerin kombinlenemeyeceği tabusu da yıkılanlar arasında yerini aldı bile.

Artık bir kahve içmeye giderken yaptığımı kombinlerde küçük altın aksesuarları da kullanır olduk. Normalde günlük kombinler daha spor ve rahat tarz giyime yakın olduğu için altın renge sahip aksesuarlar yasaklı gibi uzak dururduk. Artık bu tabu geride kaldı ve kot pantolon giydiğimiz bir kombinde altın rengi bir kolye, bileklik ya da küpeyi rahatça kullanır olduk. Hatta vintage giyim tarzı ile ön plana çıkan bazı altın rengi kol saatleri ve kot blucinler neredeyse ayrılmaz parçalar haline geldi.

Ayakkabılar altınla şenlendi

Ayakkabılara da sıçrayan altın trendi spor model ayakkabılarda da kendine bağcıklarda, desenlerde ya da komple renk olarak yer edinmeyi başardı. Zaten topuklu ayakkabılarda görmeye alışık olduğumu bu dikkat çekici renk,  artık babetten, spora, terlikten sandalete kadar pek çok ayakkabı modelinde bize kendini kanıtladı. Sade bir kombinin altında kullanacağınız altın esintisine sahip bir ayakkabı ile yaptığınız kombini hem daha dikkat çekici hale getirebilir hem de tek düze ve sadelikten monotonluğa kaçabilecek bir görüntüden kurtulabilirsiniz.

Saatlerde altın furyası

Altın rengi aksesuarlar özellikle saatler de çok dikkat çekiyor. Günlük kombinlerden özel davetlere neredeyse her yerde kullanılabilecek altın rengi saatler model seçenekleriyle de biz kadınlara zengin alternatifler sunuyor. Deri, zincir, çelik örme ve daha pek çok kayış seçeneği arasından kıyafetlerinize uygun olanı bulmakta size düşüyor.

Galiba altın rengi aksesuarların en çok gördüğümüz yerler kollar oluyor. Saatlerin yanı sıra bilezik ve bilekliklerde altın rengi furyasına kapılmış durumda. Şıkır şıkır rengiyle kot – bluz kombinlerinde bile yerini bulan altın rengi kol aksesuarları ile kıyafetlerinize ve görüntünüze küçük ışıltılar katabilirsiniz.

Çantalara ışıltı geldi 

Özellikle bir ayrıntı var ki hem moda tasarımcıları hem de hanımlar orada altın renginin kullanımını çok sevdiler. Sade çantalara eklenen altın rengi zincir kayışlar bu sezon modasının arasında başta gelenlerden diyebiliriz. Altın rengi zincir saplı çantalar da bize yine geniş kullanım alanı sağladığı için çok sevildi sanırım. Kot pantolonlu gündüz kombinlerinden akşam davetlerine kadar pek çok yerde bu tarz çantaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin