Çift Kombinleri İle Farkınızı Yansıtın

0
639
tisort-tunik-kombini-589-ce62

Çift kombinleri ile sevgililer gününe özel bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Sevgiliniz, sözlünüz, nişanlınız ya da eşinizle kutlayacağınız bu güne özel olarak hazırlanmak isterseniz çift kombinleri sizlere farklı alternatifler sunabilir. Sevgililer gününe özel olarak bir kombin yapmak isterseniz bu tarz parçalar, yapacağınız planlara çok uygun olacaktır. Bu günü kutlamıyor ya da hoşlanmıyor olabilirsiniz ama küçük bir hediye ile hayatınızdaki insanı tebessüm ettirebilir ve mutlu edebilirsiniz.

Son zamanlarda gerek ayakkabı olsun gerekse kıyafet olsun çiftler arasında uyumlu giyinme modası başladı. Siz de bu trende ayak uydurmak isterseniz pek çok butik ve markanın çift kombinlerine ulaşabilirsiniz. Bir dönem özellikle spor ayakkabılarda çift modeller ve renkler giymek oldukça moda olmuştu. Şimdi de çift kombinleri bu trendi başka bir şekle taşıdı.

Hediye alternatifi olabilir

Ayrıca bu kıyafetleri hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Sevgililerin, birbirini seven insanların kutlamaları bir güne sığdırması gerekmez elbette. Ya da ila o gün hediyelerin verilmesi ayrıca planların yapılması demek değildir muhakkak. Ama eğer bu güne özel bir anlam yüklemekten ziyade sevginizi hatırlatmak isterseniz eğer siz de hediye ve plan seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Farklı alternatifleri bulunan bu tarz kıyafetleri spordan şık her türlü şekilde değerlendirebilirsiniz. Özel ve farklı bir hediye arıyorsanız bu öneri oldukça işinize yarayabilir. 

Tişört – Tunik kombinleri

Eşinize ya da hayatınızdaki kişiye için tişört sizi için ise tunikten oluşan bu kombinlerle bahar ve yaz aylarında da çift kombinlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizin için uzun kollu rahat kesim ve spor tarzda olan tunikler, eşiniz ya da sevgiliniz için kısa kollu tişörtlerle uyumlu bir görünüm ve tarz yakalayabilirsiniz.

Gömlek  – elbise alternatifleri

Hanımlar için elbise beyler için ise gömleklerden oluşan çift tunikleri ile hem şık hem de uyumlu olabilirsiniz. Elbiselerde spor ya da şık alternatifleri bulunuyor. Elbiseler volanlı ya da düz şekilde tasarlanıyor. Tek renk ya da ekoseli farklı modelleriyle uyumlu bir görüntü sağlayan gömlek – elbise modelleri güne özel planlarınızın yanı sıra diğer günlere de ayak uydururken oldukça işinize yarayacaktır.

Eşofman takımları da çift oluyor

Eşofman takımlarında da çift takımları oldukça revaçta. Spor sonrası kahvaltı planlarında da şıklığınızı devam ettirebileceğiniz eşofman çift kombinleri ile ayrıcalığınızı her ortamda sergileyebilirsiniz. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz, kadınlar için uzun ya da kısa üstten oluşan farklı eşofman modelleri ile tarzını ortaya koyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin