Degaje Kazaklarla Güzel Kombinler Yaratabilirsiniz

0
167
Degaje Yaka Kazak Kombinleri

Degaje kazak kombinleri, Kış geldi ve her yıl olduğu gibi kalın kalın kazaklar gardıroplarda yerlerini aldı. İyi bir degaje yaka kazak kombini yapmak isteyen kadınlar için birbirinden güzel öneriler sunacağız. Degaje yakalı kazakları hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Yürüyüş yaparken, alışveriş esnasında veya bir arkadaş gezmesi sırasında bu tip bir kıyafet hem soğuğa karşı sizi koruyacak hem de güzel görüntünüzden ödün vermemenizi sağlayacaktır.

Degaje Kazak Kombinleri

Degaje yaka kazak ve makyaj isterseniz eğer, gideceğiniz yere göre değişken bir makyaj şekli seçmelisiniz. Erkek arkadaşınızla buluşacaksanız, yoğun makyajda sakınca görmüyoruz. Ama gidilecek yer daha sade bir yer ise ve sizin için özel bir anlamı yoksa; sade bir fondöten ve göz kalemi tercih edebilirsiniz. İddialı olmak isterseniz gözlerinizi daha koyu bir şekilde belirginleştirin ve en önemlisi de kendinizi o kıyafetin içinde rahat hissedin. Her ne kadar aksesuar ve makyaj seçimleriyle hoş bir kadın olsanız da rahat ya da mutlu değilseniz hep bir eksik kalacak demektir.

Degaje Kazak Ve Jean Kombinleri

Jean trendi, özellikle son yıllarda herkes tarafından çok sık tercih edilen modeller arasındadır. Blue Jean Kotlar, hem rahat harekete izin verdiği için hem de özellikle dar modelleri vücutta çok şık bir görüntü oluşturduğu için kadınların tercihleri arasında yer alır. Bildiğiniz gibi bir etekle hele de yırtmaçlı etekle rahat edemezsiniz. Oysa bu kot pantolonlar size bazen eşofman rahatlığını bile sağlayacaktır.

Uzun kolları ve genelde gayet kalın olmaları sebebiyle üşümemizi engelleyen degaje yaka kazaklarımızı bu pantolonlarla gönül rahatlığıyla kombine edebiliriz. Üstelik degaje yaka kazaklar, bol bir kesim tarzına sahipse o kot pantolonla birleşince sizi olduğunuzdan biraz daha zayıf gösterirler.

Sportif Degaje Kazak Kombinleri

Her ne kadar diğerlerinden daha estetik görünse de sportif bir havanız varsa ve degaje kazak giymeyi düşünürseniz, hiç tereddütsüz çok doğru bir seçim yapmış olursunuz. Özellikle pantolon gibi duran bir eşofman ve düz spor ayakkabılar, sizi tam aradığınız tarzda bir kadın yapmaya yeter. Sakin ve ruh dinlendirici yürüyüşler için, eğer yoğun bir terleme gerektiren spor yapılmayacaksa kesinlikle degaje yaka kazak giymelisiniz.

Degaje yaka kazak için takı ve aksesuar seçimi yapmanıza hiç gerek yok. Sade bir top küpe takmalısınız ve diğer hiçbir detayla ilgilenmemelisiniz. Bize göre degaje yaka kıyafetler sizlerin doğallığınızı sunmak için varlar. Yine hafif bir göz makyajı ve eğer çok istenirse daha az belirgin bir dudak makyajı yapılabilir.

Degaje yaka kazak için kullanılacak saç modelleri; at kuyruğu toparlama ya da istendiği taktirde topuz olabilir. Saçlar uzunsa at kuyruğundan ziyade topuz öneririz. Ama orta ebatlarda ya da kısa ise; kesinlikle at kuyruğu daha hoş duracaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin