Diş Beyazlatma

0
92
Dis Beyazlatma
Diş Beyazlatma
Dis Beyazlatma
Diş Beyazlatma

Hayatının her zamanında bembeyaz dişlere sahip olmanın en kolay yollarından biri olan diş beyazlatma tedavisi, gülme estetiğinde en hızlı şekilde yanıt alınan uygulama olarak tercih edilmektedir.

Peki Diş Beyazlatma Zor Bir Yöntem Mi ?

Diş beyazlatma oldukça basit bir yöntemdir. Yaklaşık 40 ile 50 dk kadar süren bu yöntem beyazlatma jelinin bir ısı ya da ışık kaynağı verilerek hekim tarafından uygulanması esasına dayanır. Ofis beyazlatmada kullanılan jeller daha etkili maddeler olduğu için, hastanın dişetleri kapatılarak koruma altına alındıktan hemen sonra beyazlatma jeli dişlere uygulanır.
Hasta koltuktan kalktıktan sonra dişlerinin beyazladığını hemen görebilir. Hastaların hemen hemen hepsi iş görüşmesi öncesi, evlilik, mezuniyet töreni öncesi ve benzeri özel günlerde sık sık diş beyazlatma yöntemine başvurmaktadır.

Daha Farklı Beyazlatma Yöntemleri Mevcut Mu ?

Ofis ortamında 1 saat içerisinde yapılan Power Bleaching; beyazlatıcı jel ve ışıkla birlikte, kısa zamanda diş rengini 3 ile 4 ton açabilen en hızlı, güvenilir ve en etkili beyazlatma sistemidir.
Evde diş beyazlatma (Home Bleaching); ağızdan yapılan basit bir ölçü ile kişiye özel olarak hazırlanan plastik ağızlıkların içlerine jeller konularak yapılan beyazlatma işlemidir. Ortalama 5 ile 7 günde beyazlama sağlanır. Fakat günde 4 – 8 saat ağızda kalması gerekir.

Herkes Diş Beyazlatabilir Mi ?

Diş hekiminin de tavsiyesi ve gerekli ağız kontrollerinden hemen sonra herkese yapılabilir. Beyazlatma ile dişlerimizin daha da ön plana çıkmasını sağlayabiliriz. Daha sağlıklı ve güzel bir görüntüye sahip olabiliriz. Tabi genelde bazı sanatcılara bakarsanız genç yaşlı demeden çoğunun dişlerinin bembeyaz olduğunu görüyorsunuz. Parasına kıyan güzel bir kaplama ve bakım yaptırabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin