Ekose Parçalar İle Şıklığı Sokağa İndirin

0
52
büyük_ekose

Ekose parçalar son zamanlarda en çok gördüklerimiz arasında. Renkli ve siyah beyaz farklı farklı seçenekleri bulunun ekoseli modellerle kendinizi hiç olmadığı kadar şık ve zarif hissedebilirsiniz. Hem eskiye dönüşün hem de sokağın stilinin revaçta olduğu son zamanlarda ekose parçalar ile siz de bu modaya ayak uydurabilirsiniz. Bu ekose modasını sokağa da taşıyabilir ve her an zarifliği üzerinizde yansıtabilirsiniz.

Hem kadınsı hem maskülen

Yapı ve görünüm olarak maskülen bir hava da veren bu parçalarla kadınsı parçaları da kullanarak zıtlığın ihtişamını yakalayabilirsiniz. Kadınların her an her yerde şık olması bazı parçaları anahtar gibi kullanmalarından geçer. Bu parçalar, gösterişli bir görünüm vermesinin yanı sıra sokak modasının salaşlığına da ayak uydurabiliyor. İsterseniz aksesuar isterseniz de büyük parçalarda tercih edebileceğiniz ekoseler size ciddi bir havanın yanında sadeliğin de başkahramanı diyebiliriz. Hatta palto ve kabanlarda da ekoseleri görmeye başladık.

Ekose ceket ve pantolonlar

2018 kombinlerinde ekoseleri özellikle ceket ve pantolonlarda görüyoruz. Pek çok marka bu tarz parçalara geniş bir yer ayırırken farklı farklı yerlerde kullanmak için çeşitli alternatifleri de karşımıza vitrinlerde ve kataloglarda çıkıyor. Hafif vatkalı ceket modelleri ofis ortamlarının vazgeçilmez parçalarına dönüşmeye başladı bile. Gösterişli geniş yakalar yerine hafif vatkalarla desteklenen ekose ceket modelleri zarif bir tarz oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Pantolonlarda ise bol kesim ya da havuç kesim denilen modellerde ekoseleri sık sık görüyoruz. Kalın kumaşlarla kışa da uygun olarak üretilen bu tarz pantolonlar sadece okul ve ofis ortamlarının değil her ortamın özgün parçalarından olmaya başladı. Sade ve şık olmak isteyen hanımlar ekose parçaları pantolonlarında sık sık tercih ediyor.

Ekose gömleklerle spor görünüm

Tabi gömlekleri de unutmamak lazım. Özellikle oduncu diye tabir edilen ekose gömlekler sayısız renkleriyle kot pantolonları üzerini süslüyor. Sokak modasına da çok uygun olan ekose parçalardan olan gömlekleri keyifle ve rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bol salaş ya da beden e oturan ekose gömlekler at kuyruğu gibi spor saç modelleriyle de spor tarzınızı oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.

Eteklerde ekose esintisi

Eteklerde de ekoseler pek moda. Sokak modasına da çok uyan bu tarz etek modellerinin hem maksi hem midi hem de mini seçenekleri bulunuyor. Spor bir görünümün yanı sıra rahatlığı da sağlayan ekose etekler sweatshirt ve kot gömleklerle hem şık hem de tarz bir görüntü sağlıyor. Şifon gömlekle ya askılı bluzlarla da uyumsuzluğun uyumunu da yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin