Farklı Tarzdaki Şallar ile Yenilenin!

0
185
şal model (2)

Her yaşa ve her zevke göre tasarlanan şallar, pek çok farklı modelde hanımların ilgisine sunuluyor. Özellikle ütü ve ön kısmının düzgün durması gibi etkenlerden ötürü, hanımların eşarba göre daha çok sevdikleri ve kullandıkları şalların modellerine kısaca bakacak olursak:

1.Dantelli & Güpürlü Şallar

Önü dantelli olan ve genelde kına gibi yerlerde kullanılan bu şal türleri oldukça popüler durumda. Kenarları dantel, geri kalan kısmı tül olan modeller hele, çok sade ve zarif bir görünüm kazandırıyor hanımlara. Her rengi piyasada bulunmakla birlikte bizim en beğendiğimiz ve en çok yakıştırdığımız kesinlikle siyah renkte olan modeller.

2.Desenli Şallar

Son 1-2 yıldır en çok gördüğümüz ve seve seve kullandığımız desenli şal modelleri öyle çok farklı desenlerde ki bunlar için ayrı bir alt başlık daha yapmak lazım. Ama biz en bilinenleri sıralamış olalım: çiçek desenli, mermer desenli, leopar desenli ve otantik desenliler ilk akla gelenler. Hem kombini kolay hem yapılışı. Genelinin ütü derdi bile yok. Günlük hayatta en sevdiğiniz olması kuvvetle muhtemel.

 

3.Aksesuarlı Şallar

Bu aksesuar aklınıza gelen her şey olabilir: inci, taş, çiçek… Bahsettiğimiz aksesuarlar şalın ön kısmında ya da uçlarında da olabilir. Bu şalları da çoğunlukla özel gün ve gecelerde tercih edebilirsiniz. Pek çoğu lastikli olduğundan bone ve iğne de gerektirmez ayrıca.

4.Simli Şallar

İster günlük yaşamınızda, isterse özel bir davette dilediğiniz biçimde kullanabileceğiniz hayat kurtarıcı bir şal daha. Ne ütü derdi var, ne önü bozuldu mu derdi. Pratik olması sizi kandırmasın, gerçekten çok şık duruyor. İlla ki görmüşsünüzdür, bu yaz çok modaydı. Sonbaharda da kolay kolay vazgeçilmeyecek gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin