Fenomenler ve Ünlülerin Dudak Dolgunlaştırıcı Tavsiyeleri

Sadece 1 Dakikada Doğal ve Anında Etkili Dudak Dolgunlaştırıcı

Günümüz kadınlarının en özenli baktığı yüzünün en dikkat çekici bölgesi dudaktır. Kadınların yüksek miktarlarda para vererek olduğu dudak estetiği oldukça yaygındır. 

Fenomen : @eylülonline

Ameliyat olmadan yoğun parlaklıkta, dolgun ve baştan çıkarıcı dudaklara sahip olmak artık çok kolay. Botox Lip’in özel geliştirilen ve %100 bitkisel yağlardan meydana gelen formülü sayesinde rahat bir şekilde kullanılabilir. İçerisinde kimyasal maddeler bulunmadığı için baş dönmesi, mide bulantısı gibi yan etkileri de bulunmamaktadır. Tamamen doğal içeriklerden elde edilen ürün yetişkin her yaştan kadın tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Ünlü Eski Manken: Deniz Akkaya

Ürünümüzü kullanmaya başladığınız ilk hafta günde 2 defa sonraki kullanımlarda günde bir defa olarak kullanmanız tavsiye edilir. Kullanımı oldukça basit olan ürünümüz kullanılmaya ilk başlandığı hafta dudakta acı ve yanma hissedilebilir. Aldığınız ürünü 25 C altında kuru ve serin bir ortamda, çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ürünümüz sayesinde iğne acısı hissetmeden istediğiniz dolgunlukta dudaklara kavuşmanız artık mümkün.

Fenomen : Selin Çiğerci

Botox Lip ile artık yüksek fiyatlı dudak ameliyatı olmanıza gerek kalmadan ve acı çekmeden istediğiniz dudaklara kavuşmanız artık daha kolay. Botox Lip ile ilgili yorum ve şikayetlerinizi yapabilir ayrıca kullanıcı yorumları ve şikayetlerine ulaşabilirsiniz.