Ferace Modellerinde 2018’de Spor Çizgiler

0
196
cep-puskullu-elbise-ferace-kirmizi-neg

Ferace modellerinde spor çizgiler 2018 yılında dikkat çekiyor. Günlük yaşamda kullanılırken hanımlara rahatlık sağlayan feraceler bu yönüyle çok seviliyor. Günlük kombinlerin üzerinde hem rahatlığı hem de şıklığı buluşturan ferace modellerinde son dönemde spor çizgiler dikkat çekiyor.

Günlük kombinlerin arasında spor tarzın ön plana çıkmasıyla pek çok kıyafet parçasında bu trendin izlerini görmeye başladı. Pantolondan kabana, bluzdan gömleğe,  ceketten ayakkabıya pek çok parçada spor izlere rastlamak mümkün. İşlenen detaylarla hem spor hem de şık izler taşıyan ferace modellerinde ayrıcalık yaratılıyor. Renk renk ve desen desen farklı modelin yer aldığı 2018 sezonunda tüm hanımlara hitap edecek şekilde tasarlanıyor.

Hem şık hem de spor tasarımlar

Ferace modelleri elbise, etek, pantolon, jean, tunik ve tayt gibi farklı kombinlerinde üzerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Feraceler spor bir yapıya sahiptir. Fakat püskül ya da işleme gibi detaylarla daha şık bir şekle dönüştürülüyor. Sezonun trendi olan inci detayları da ferace modellerinde kullanılmaya başlandı. Bu tarz daha süslü modellerin yanı sıra sade ve işlemesiz feraceler de hanımların günlük kullanımına tarz bir görünüm katıyor.

Baskılı desenleri de bulunan feracelerde özellikle sezonda dikkat çeken altın rengi esintileri kullanarak moda trendini iki açıdan da takip etmiş olabilirsiniz. Dantel ya da güpür detayların da bulunduğu ferace modelleri ile hem spor hem de şık bir tarza sahip olabilir ve moda trendine kendinize has bir biçimde uyum sağlayabilirsiniz.

Kol kesimlerinde farklı stiller

Yarasa kol ya da düz kesim kol feraceler gibi farklı ve değişik kol kesimleriyle günlük kullanımlarınızda size hem rahatlık hem de spor bir görünüm sağlar. Kol modelleri özellikle üst kıyafetlerde önemli bir detaydır. Gününüze ve modunuza uygun olan kıyafetlerle yaptığınız kombinlerinizi uygun kol kesimli feracenizle tamamlayarak daha hoş ve cool görünebilirsiniz.

Düğmeli ya da fermuarlı alternatifler

Ferace modelleri arasında çeşitli kesimler ve tasarımlar bulunuyor. İsterseniz önü fermuarlı isterseniz yarım düğmeli isterseniz de tam boy düğmeli farklı farklı ve çeşit çeşit ferace modellerine ulaşabilirsiniz. Bu modellerin yanı sıra tam boy elbise görünümlü feraceler de bulunmaktadır. Belden oturan kemerli modellerle de fit bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Cepli modelleri de bulunan ferace modelleri bu özelliğiyle de günlük yaşam kullanımında pratiklik ve kolaylık sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin