Gelin Olup Gideceklere Özel Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

0
145
gelinlik

Her genç kızın hayali klişesi ile girelim içeriğe. Bembeyaz gelinlik içinde olacağınız muhteşem düğün gününüz için, çok çeşitli modeller mevcut. Siz de fiziğinize ve zevkinize en uygun modeli seçerek, düğününüzde prensesler gibi olabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Kabarık Model

Gelinlik deyince ilk aklımıza gelen, şüphe yok ki kabarık tarzda olan bu modellerdir. Etek kısmı kabarık ve türlü dantel ve tüllerle büyütülmüş bu gelinlik modeli, pek çok gelin için eskimeyen ve vazgeçilemeyen model olma rolünü kimselere kaptırmamıştır.

Fransız Dantelli

Fransız dantelinin zarafetini gelinliğinde taşımak isteyen hanımlar için, yerinde bir seçim olacaktır. Asil ve büyüleyici duruşuyla zarafetinizi göstere göstere düşman çatlatabilirsiniz.

Kuyruklu Model

Özellikle fotoğraf çekimlerinde çok şık bir detay olarak göze çarpan kuyruk, gelin hanımlar için etkileyici gibi görünse de, düğün gününüzde sizi fazlasıyla zorlayabilir. Üzerine basma, yırtma ihtimalinizin olduğunu biz haber vermiş olalım. Ama illa da kuyruk isterim diyorsanız, seçim sizin.

Taşlı Model

En iddialı ve şatafatlı modelimiz de taşlı olan gelinlikler tabii. Düğününde ışıl ışıl olmak, itibardan tasarruf olmaz diyenler için, hem üst kısımda hem etek kısmında taş olan muazzam güzellikte gelinlikler mevcut. En güzel gününüz için istediğiniz kadar abartabilirsiniz bizce. İçinde kendini iyi hissetmeniz ve mutluluğunuza gölge düşürmemesi tek önemli olan nokta.

Nişanlık Modelleri

Yüzüklerin takıldığı, artık evlilik yolunda olduğunuzu resmileştirdiğiniz bu özel törende, elbette ki özel ve göz alıcı bir nişanlık olmazsa olmaz. Prenses model, taşlı model ve kabarık model yine nişanlık tasarımlarında da görebileceğimiz modellerden. Renk olarak da belli bir sınırı yok elbette. Genelde hanımlar tercihini pudra renklerden yana kullanır ancak buz mavisi, altın sarısı, su yeşili ve mürdüm gibi renkler de pudra kadar sık olmasa da en çok kullanılan ve beğenilen renklerden. Başörtünüz için de, aldığınız nişanlığınızın tonunda-bir iki ton daha açık veya koyu olabilir- şifon bir şal kullanabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin