Gizli Topuk Modeller Şıklığı Rahatlıkla Buluşturdu

0
111
Gizli topuk modeller şıklığı rahatlıkla buluşturdu

Birkaç yıl önce ortaya çıkan ve moda dünyasında hem olumlu hem de olumsuz rüzgârlar estiren gizli topuk ayakkabı modelleri bu kış yine vitrinlerdeki yerini aldı. İlk zamanlar özellikle spor ayakkabılarda kullanılan bu tarz, soğuk havalara uygun hale getirilerek bot ve çizme modellerinde de kullanılmaya başlandı. Sadece boyunu daha uzun göstermek isteyen kadınların değil her boydan kadının dikkatini çeken bu modeller yeniden trend olma yolunda hızla ilerliyor.

Daha uzun görünmek ama rahatlığımızdan da taviz vermek istemediğimiz zamanlarda gizli topuk botlar, ayakkabılar ya da çizmeler kurtarıcımız olabilir. Hem spor hem günlük hem de daha klasik tarzda pek çok alternatif sunan bu topuk modeliyle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Topuklar gizleniyor

Kadınlar olarak özellikle topuklu ayakkabıların cazibesinden kendimizi kolay kolay alamayız. Bazı modellerin kullanımı her ne kadar zor olsa da topuklu ayakkabı söz konusu olduğunda en azından deneyip ayağımızdaki halini görmek isteriz. Fakat kış gibi mevsimlerde ne kadar seversek sevelim topuklu ayakkabı, bot ya da çizmeleri kullanmak pek kolay olmuyor. Bu noktada da sezonun trendleri arasında yer alan gizli topuk modeller hayat kurtarıcı olarak karşımıza çıkıyor.

Daha önce spor ayakkabı şekline aşina olduğumuz bu topuk modeli kış aylarında kıyafetlerin tamamlayıcısı bot ve çizmelerde ön plana çıkıyor. Hem sokak stili hem de zarif stil sahibi hanımların severek kullanacağı bu topuk modeli pek çok kıyafetle de rahatça kombinlenebiliyor. Bu modeller, rahatına düşkün ama topuklulardan da vazgeçemeyen hanımları kış günü bu dertten kurtararak pek çok kişiye kendini sevdirecek gibi duruyor.

Bot ya da çizme

Geniş renk ve model seçeneklerinin yanı sıra bu modellerde topuk boyları da çeşitlilik gösteriyor. Daha şık ve zarif kıyafetlerin altına tercih edeceğiniz yüksek gizli topuklarla zerafetinizi tamamlarken, pantolon gibi daha spor parçalarla kullanılabilecek kısa boylar hem rahatlığınızı hem de şıklığınızı garanti edecektir.

Spor ayakkabı tarzının yanı sıra bilekte biten bot modellerinde özellikle gördüğümüz gizli topuklar iki trendi bir araya getirerek sunuyor. Ayrıca uzun çizme modellerinde e rahatlıkla kendine yer edinen gizli topuklar tasarım açısından da farklılığını gözler önüne seriyor.

Hem şık hem rahat 

İş ya da okul koşturmacası içerisinde hem kendime özen göstereyim hem de rahat olayım diyorsanız bu modeller adeta sizin için biçilmiş kaftan. İş yerinde toplantıdan toplantıya geçerken belki de okulda sınavlar arasında koştururken ayağınız hem rahat edecek hem de havanıza hava katabileceksiniz. Hanımlara kullanım açısından da oldukça geniş kullanım alternatifleri sunan bu modeller, her an her yerde hem rahat hem de şık olmanızın anahtarını size sunuyor. Şık olmak isterken rahatlığınızdan taviz vermek zorunda değilsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin