Günlük Tesettür Kombin Önerileri

0
378
Günlük tesettür kombin

Günlük tesettür kombin önerileri ile günlük hayatta da şık olabilirsiniz. Tesettürlü hanımların elbette önceliği ilk olarak rahat olmaktır. Bunu da göz önünde bulundurarak günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bazı önerileri derledik. Okul, iş ya da gün içindeki planlarınızı düşünürken ne giyeceğim derdi hem tesettürlü hem de tesettürsüz tüm kadınların ortak sorunu ne yazık ki. Kurtarıcı parçalar ya da kurtarıcı kombinlerle sıkışık anlarınızda ne giyeceğim derdinden kurtulabilirsiniz. Bu önerilerle hayal gücünüzü kullanarak dolabınızdaki kıyafetleri farklı şekillerde kombinleyerek yeni görünümler elde edebilirsiniz.

Etek, pantolon, tulum son zamanların moda parçası etek pantolonlar günlük tesettür kombinlerinizde değiştirerek kullanılarak size büyük kolaylık sağlayacaktır. Dolabınızın karşısına geçip tüm bu parçalara bakakalıyorsanız eğer yazımızdaki görsellerle zihninizde kendi kıyafetlerinizle yepyeni kombinler türetebilirsiniz. Kendi stilinizi yansıtırken aynı pantolonu sürekli aynı kazakla ya da aynı renk parçalarla birlikte kullanmak zorunda değilsiniz. Küçük değişikliklerle ne giyeceğim derdine yaratıcı çözümler getirmeniz mümkün.

Tesettür giyim son zamanlarda oldukça revaçta. Bu sayede hem dükkânlar hem de tasarımcılar kataloglarında ve vitrinlerinde bu giyim tarzına özel parçalara yer veriyor. O katalogları da inceleyerek hangi parçayı neyle kombinleyeceğinize dair seçenekler de görmüş olursunuz.

Renklere dikkat edin

Günlük tesettür kombini oluşturacaksınız ama biraz iddialı bir tarza sahipseniz kırmızı ve siyahın geçmişten günümüze ve hatta gelecekte de devam edecek uyumundan yararlanabilirsiniz. Siyah kullanım açısından hanımlara gerçekten büyük bir kolaylık sağlıyor. Kırmızı ve siyah ikilisi şık bir görünüm sunarken, örneğin açık pembe ve siyah ikilisi daha naif ve romantik görünmenize yardımcı oluyor. Renk seçimi yaparken günlük kombinlerinizde ton sür tonu da kullanmaya özen gösterin. Örneğin sezonun moda renkleri olan soft yeşil ya da toprak tonları bu renk seçiminde oldukça klass bir stil yaratıyor. Ya da bu iki rengi birlikte de kullanabilirsiniz.

Etek – ceket ya da pantolon– ceket takımları da günlük tesettür kombin karmaşasından sizi kurtararak pratiklik kazandıracaktır.

Aksesuarları unutmayın

Eteklerinizi farklı renk kazaklarla kombinleyip farklı aksesuarlarla desteklerseniz özen gösterilmiş şık bir kombin elde edersiniz. Aslında şık olmanın en kestirme yolu aksesuarlardan geçiyor diyebiliriz. Örneğin düz bir etek kazak gibi düz bir kombinde örme kazağın üzerine taktığınız bir kemerle birlikte ışık hızıyla düzden havalı kombine geçiş yaparsınız. O yüzden günlük tesettür kombin yaparken de aksesuarlara dikkat etmek gerekiyor. En önemli parçalardan biri olan ayakkabılarınızı da farklı farklı kullanarak bir ayakkabıyla birden fazla kombini tamamlayabilirsiniz.

Günlük tesettür kombin yaparken tercih edeceğiniz eşarp ve şallara da dikkat etmeniz gerekiyor. Hem hava hem de bulunacağınız ortama uygun bir tesettür tercih ederseniz bu size kolaylık sağlar. Özellikle doğru kumaş seçimi yapmak çok önemli. Doğru kumaştan tesettürünüzü de yaptığınızda günlük hayatın akışına şık bir şekilde karışmaya hazırsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin