Hafta sonu kombinleri ile keyiflenin

0
85
Hafta sonu kombinleri ile keyiflenin

Hafta sonu etkinlikleri için daha özenli daha hoş görünmek için yeni hafta sonu kombinleri hazırlıyoruz. Hafta sonu geldiğinde bütün bir haftanın stresini atmak ve keyiflenmek için programlar yapılır. Arkadaşlarla görüşmek için ya da akrabalarla vakit geçirmek için okuldan veya işten ancak hafta sonlarında vakit bulabiliyoruz. Bu vakti de elbette hazırlanıp sevdiklerimizle geçirmek için planlar yapıyoruz.

Sinema, tiyatro, kahve buluşmaları ya da başka pek çok etkinlikle kafa dağıtıyoruz. Hafta sonu kombinleri de bizler için kurtarıcı oluyor. Rahat, cool ya da katılacağımız planın durumuna göre seçeceğimiz parçalarla tatil günlerinde de şık olmak mümkün. Bütün haftanın yorgunluğunu şıkır şıkır giyinerek atabilirsiniz. Artık havaların da durumuna göre güzel bir kombin yaparak aktivitelerinizi gerçekleştirme vakti!

Etekle şıklığı yakalayın          

Kalem, kloş, midi ya da maksi boy eteklerle hem şık hem de rahat olmanız mümkün. Kış günlerinde yumuşacık kazaklarla kombinleyeceğiniz eteklerle güzel bir hafta sonu hazırlığı yapabilirsiniz. Oversize salaş büyük kazaklarla kalem eteklerinizi birleştirerek tarz bir görünüm yakalamanız mümkün. Ya da kloş eteklerle boğazlı örme veya triko kazaklarınızı bir araya getirerek çok şık olabilirsiniz. Eteklerle özellikle kot gömlek ve geniş şallarla kış günlerine özel bir hal takınabilirsiniz.

Pantolon ve tulumlarla hareket özgürlüğü

Tulumlar başlı başına biz kadınların kurtarıcıları! Hem yaz hem kış aylarında hazırlanmaya da vaktimiz yoksa tulumlarla hızlıca bir kombin tasarlayarak dışarıya çıkmaya hazır olabiliriz. Hafta sonu kombinlerinizde de tulumları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pek çok aktivitede de size hareket sağlayacağı için tam hafta sonuna uygun bir parça. Tam kollu, kolsuz, uzun, midi ya da pantolon şeklindeki tulumlarla kolaylıkla hafta sonuna hazır hale gelebilirsiniz.

Aksesuarlarla canlanın

Havanın durumuna göre seçeceğiniz aksesuarlarınızla haftanın bütün yoğunluğunu atarak canlanırsınız. Bazen gözlük bazen şapka, atkı ya da sarınacağınız büyük yumuşak şallarınızla her duruma ayak uydurabilirsiniz. Tabi hazırlanırken bileklik, kolye, saat, küpe ya da yüzük gibi aksesuarları da unutmamak gerekiyor. Ama bunları kullanırken de hepsini ya da gözümüzü yoracak ve bizi karmaşık gösterecek kadarını bir arada kullanmamaya özen göstermeliyiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin