Hakkımızda

Kadın ve yaşam portalı olarak 2016 yılı itibariyle hizmet vermeye başlayan kizlarinfendi.com, bayanlara yönelik olarak birçok konu hakkında bilgi paylaşımında bulunmak ve kadın gözünden yaşamın inceliklerinin görülebilmesine katkıda bulunmak amacıyla oluşturulmuştur. Kizlarinfendi.com olarak, bütün kadınların en iyisini hak ettiğine inanıyor ve platformumuzu günden güne geliştirmeye devam ediyoruz. Bir websitesi olarak ilk hedefimiz, Türkiye’ nin en büyük ve en çok ziyaret edilen kadın sitesi olabilmektir. Bu hedefi gerçekleştirebilmek adına, büyük bir hevesle ve yoğun bir tempoyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yasal Uyarı

İnternet teknolojisinin gelişmesi ve buna bağlı olarak internet kullanımının toplum içinde artış göstermesi sonucunda, birçok kişi öğrenmek istediği bilgiye web siteleri üzerinden ulaşabilmektedir. Bu doğrultuda hizmet vermeye başlayan sitemiz; kadınların moda ve trend, anne ve çocuk, aşk ve ilişki, sağlık gibi önemli konularda bilgi sahibi olabilmelerini kolaylaştırmak amacı taşımaktadır. Sitemiz üzerinde yer alan bütün bilgiler, büyük bir özen ve dikkatle hazırlanmıştır. Sağlık konusunda yazılan makaleler, uzman doktorların görüşleri dikkate alınarak yazılmıştır. Ancak her kadının farklı bir bünyeye sahip olabileceği düşünülürse; sağlık konularında verilen tavsiyelere uymak için öncelikle bu bilgilerin doktorunuz tarafından onaylanması gerekecektir. Örneğin; gebelik dönemlerinde birçok kadının sorunsuz bir şekilde tükettiği herhangi bir besin kaynağı, sizin o besin kaynağını tüketmeye çalıştığınızda vücudunuzda bir problem doğurabilir. Her kadının yapısı farklıdır. Bu konuda önemle hatırlatmak isteriz ki; sitemizde verilen bilgiler sadece tavsiye niteliği taşır. Aile doktoruna danışılmadan, bu sitedeki sağlık tavsiyelerini uygulayan kişilerde yaşanabilecek herhangi bir problemden sitemiz sorumlu değildir!

Telif Hakkı

Web sitesinde bulunan içeriklerin hakkı, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu içinde kizlarinfendi.com yönetimine aittir. İçerikler sahibinin izni olmadan ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, başka web sitelerinde kullanılamaz! Kullanıcılar sitemizi ziyaret ettiklerinde bu durumu kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

UYARI! Sitemizin sağlık kategorisindeki yazılar sadece bilgi niteliğindedir ve uzman doktorlara danışılmadan herhangi bir uygulamanın yapılması önerilmez! Bu uyarının göz ardı edilmesi sonucu ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan kizlarinfendi.com sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar bu uyarıyı kabul etmiş sayılırlar.