Her Duruma ve Koşula Uygun Tesettür Mayo

0
138
tesettür mayo

Tesettürlü hanımlar için tasarlanıp imal edilen tesettür mayo ürünleri, yarım tesettür mayo ve tam tesettür mayo olarak 2 tipte satışa sunuluyor. Deniz ve havuzlarda, özellikle balayı yaşayan hanımlar için çok önemli bir yeri olan tesettür mayo ürünleri artık gayet güzel renk ve desenlerde hazırlanıp hanımların beğenisine sunuluyor. Seneler evvelki haline çok şey katarak zevkli modelleri artık hâlihazırda kolaylıkla bulunabilen tesettür mayolar, hem zarif hem de rahat kullanımı ile tesettürlü hanımları mutlu ediyor. Tesettüre uygun olarak imal edilen bu mayolar, hem vücudu sarmayan kumaşı hem de konforlu yapısı ile hem suyun içinde hem de sudan çıkınca hanımların rahat bir şekilde hareket etmesine olanak tanıyor.

Yarı tesettür mayo

Kol ve bacak kısımlarının bir kısmı açıkta kalan bu mayolar, yarı tesettür mayo olarak isimlendiriliyor. Üst parçası belden aşağı sarkacak şekilde genelde etekli ve uzun; alt parçası ise kısa tayttan oluşan yarı tesettür mayo ürünleri, hanımların her geçen gün beğenisini kazanıyor. Sadece yaz sezonu için değil; kış mevsiminde de havuz keyfini devam ettirmek isteyen hanımlar mayo alışverişine başlıyor. Veya yaz tatili için hazırlıklarına şimdiden başlayan hanımlar için bu sezon uygun fiyata yarım tesettür mayo almak için oldukça cazip. Hem yazın hem kışın rengarenk ve parlak renkleri ile göz dolduran yarım tesettür mayolar, etekli ya da tunikli modeller olarak farklı tiplerde mevcut bulunuyor. Geometrik desenli ve seyrek çizgili modeller bu sezon revaçta. Artık her zevke ve her bütçeye yarım tesettür mayo modeli bulabilmek çok kolay. Yarım tesettür mayoları önceki yıllardaki modellerden ayıran bir detay olarak bu sezonda ön kısmında küçük bir açıklık bulunuyor. Her yaşa ve her zevke göre bulunabilen yarım tesettür mayoları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tam tesettür mayo

Tam tesettür mayo ürünleri, kol kısımları, boyun kısmı ve bacak kısımları dâhil tamamen kapalı olan tesettür mayolardır. Baş kısmı için de özel bonesi ve başörtüsü olabilen bu mayolar, haşema adı ile de bilinir. Genel itibari ile diz kısmına kadar olan eşofman kumaşından tunik ve ayak bileğine kadar olan tayt ile 2 parçadan oluşur. Ancak kolu kısa olan tunikler için bir de iç kısım parçası bulunmaktadır. Bu tipte olan modeller, genellikle önden fermuarlıdır ve hem su içinde hem de sudan çıkınca yapışmadığı için hanımların daha sık kullanmayı tercih ettikleri modellerdendir. Geometrik desenlerin daha yoğun kullanıldığı tam tesettür mayo ürünleri, çiçek desenli ya da düz de olabilmektedir. Her keseye ve her zevk anlayışına hitap eden çok çeşitli model ve renk seçenekleri bulabilmek mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin