Hızlı Kilo Verme Yolları

0
106
hizlikilovermeyollari

Hızlı Kilo Verme Yolları

Hızlı Kilo Verme YollarıHer şeyden önce hızlı kilo verme yolları aramaktan ziyade sağlıklı ve yararlı kilo vermenin yollarını araştırmak ve uygulamaka gerektiğini dikkatinize sunalım. Çünkü hızlı ama sağlıksız kilo vermek, eylemin adından da anlaşıldığı üzere bir taraftan işinize yararken diğer taraftan belki de sizi daha çok zoru duruma düşürecek bir hastalığa sebep olacaktır.

Özellikle yaz aylarında yaşanan hızlı kilo kayıpları, bünyenizin zayıflamasına ve karşılaşmanızın kuvvetle muhtemel olduğu herhangi bir hastalığa direnç gösterememenize sebep olur.

 

Küçük bir örnekle; yazın uygulamaya aldığınız hızlı kilo verme çalışmanız döneminde yakalanacağınız sıradan bir solunum yolu veya boşaltım sistemi enfeksiyonu, normal bir zamanda sadece bir ila üç gün kadar sürecekken, bünyenizi hızlı kilo vermek adına güçsüz düşürdüğünüz dönemlerde bir haftayı, on günü bulacak ve belki de boşaltım sistemi hastalığınız dizanteriye, solunum yolları rahatsızlığınız göğüs hastalıkları ve kulak buran Boğaz polikliniğiyle uzun süre irtibatta kalmak zorunda kalacağınız bambaşka hastalıklara sebep olacaktır. Buna rağmen yine de Hızlı Kilo Verme Yolları nedir veya neler olabilir diye merak ediyorsanız uygulamaya almanız gereken davranışlar son derece basit.

 

  1. Hamur işi yiyeceklerden, yağlı ve kızartma metoduyla hazırlanan yemeklerden, şekerden ve tuzdan uzak durmak.
  2. Açlık hissettiğiniz vakitlerde normal yemek yerine çoğu zaman salatalık türünden sebzeler ve meyvelerle açlık hissinizi bastırmak.
  3. Günde en azı kırk beş dakika olmak kaydıyla hızlı tempoda yürüyüş yapmak ve yürüyüş yaptığınız zamanlarda bolca su tüketmek.
  4. Hareketsiz bir çalışma hayatına sahipseniz bunu kesinlikle hareketlendirmek ve stresten, üzüntüden uzak durmak.
  5. Sadece ve sadece kendi sağlığınız için veya gerçekten kabul edilebilir bir sebepten dolayı zayıflama çalışmasına girmek.

 

Sağlıklı Kilo Verme Yolları işte bu kadar az ve özdür. Temel anlamda bu maddeleri uygulamadığınız takdirde hiçbir hap veya benzeri ürün sizi zayıflatmayacak, bilakis sağlığınızın tehlikeye girmesine dahi sebep olabilecektir.

Sağlıkla ve mutlulukla kalın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin