İkili Takımlarla Kombin Derdinden Kurtulun

0
68
mina-ikili-takim-bordo(1)-850x1200

İkili takımlarla kombin yaparak kombin konusunda zorlanmaktan kurtulabilirsiniz. Etek – ceket, pantolon – ceket ya da ikili eşofman takımlarıyla nereye giderseniz gidin şıklığınızla bir adım önde olabilirsiniz. Etek – bluz gibi opsinyonları da bulunan bu tarz parçalar tüm hanımlara giyinirken kolaylık sağlar. Rengini tutturayım, yok kumaşı uysun aman kesimine de dikkat edeyim de hoş görünsün derken dolabın önünde ne giyeceğim diye saatlerimizi harcayabiliriz.

İkili takımlarla kombin yaparak bu gibi sorunları kenarda bırakıp hızlıca hazırlanarak kendimize daha fazla vakit ayırabiliriz. Şık bir stil yaratmak için kendimizi öyle kıyafetlere boğmamıza gerek yok aslında. Sadece hangi parçaları nasıl kombinleyeceğimize dikkat etmemiz gerekir. Bu noktada ise ikili takımlar büyük kolaylık sağlıyor.

Çünkü yaptığınız seçimle -zarif, şık ya da spor nasıl görüneceğiniz size kalmış- alt ve üst parçaları belirleme derdinden kurtularak sadece bluz ve aksesuar seçimi yaparak kısa bir süre içinde hazırlanmanıza olanak sağlıyor. Abiye seçenekleri de bulunan ikili takımlarla kombin tercihinde bulunarak özel davetlerde ya da sevdiklerinizle paylaştığınız düğün ya da nişan gibi organizasyonlarda oldukça şık olmanızın en pratik yollarından biridir.

Etek- ceket kombinleri

Tesettür giyimde hanımların önceliği genellikle rahat olmaktır. Daha sonra da elbette şık olmak isteriz. Etek rahat hareket imkânı ile büyük kolaylık sağlarken, duruşu açısından da şıklığı beraberinde getirir. İkili olarak satılan etek- ceket kombinleri ile davet ya da günlük koşturmanıza şık bir şekilde yetişmeniz mümkün. Aynı renk ya da desen uyumu sağlanarak markaların hazırladığı bu ikili takımlarla kombin yapmak gerçekten işinize çok yarayacaktır.

Pantolon – ceket kombinleri

Rahatlığın bir diğer vazgeçilmezlerinden pantolonlarla da oluşturulan ikili takımlar elinizin altında olursa yetişilecek toplantı, iş yemeği ya da birden ortaya çıkan bir planda sizi hızlıca şık bir görünüme taşır. Tesettür giyim tarzının yaygınlaşmasıyla birlikte markalar da seçenek konusunda eli bol davranmaya başladı. Özellikle bol ve rahat kesim pantolonlarla tesettürlü hanımlara da hitap eden kıyafetlere yer veren markalar, pantolonlu iki takımlarla da ne kombinlesem derdimize derman oluyor diyebiliriz.

Spor takımlara göz atın

Spor yapmak istiyorsunuz ama uyumlu ve göz yormayacak bir şıklık arayışınız da varsa eğer eşofman tarzı ikili takımlarla kombin seçeneği oluşturmanız bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Spor yaparken rahat edeceğiniz eşofmanlar ikili seçenekleriyle altla üst uydu mu, tesettürüme uygun mu ya da spor yaparken rahat eder miyim gibi dertlerden kurtarıyor. Spor yapmaya uygun kumaşlarla üretilen bu takımlar tesettürlü hanımlar için özel olarak tasarlanarak günlük hayatın bir parçası olan sporda da sizin rahat etmenizi sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin