İlgisiz Erkekleri Yola Getirme İpuçları

0
3027
İlgisiz Erkekleri Yola Getirme

İlgisiz Erkekleri Yola Getirme

ilgisiz erkekleri yola getirme, İlişkilerde her zaman ilk günlerde yaşanan heyecanın, ilerleyen dönemlere göre daha canlı olduğu belirtilir. Zamanla kadın ve erkek arasındaki birliktelikler rutin bir hal alarak ilerlemekte, erkeğin ilgisini yeteri kadar yüksek tutamayan kadınlar mutsuz bir ilişki yaşayabilmektedir. Bu ilginin yitip gitmesinde rol oynayan birçok faktör bulunmaktadır.

ilgisiz Erkekleri Yola GetirmePartnerlerin birbirlerini anlayamamaya başlamaları, ilgi alanlarının farklılaşması, ortak bir paydada buluşamayıp tartışılmaya gidilmesi, cinselliğin yeteri kadar yaşanamaması, erkeğin eşi yerine televizyonu tercih etmesi gibi sorunlar bu faktörlerin içinde yer almaktadır. Kadınlar olarak durumu lehinize çevirebileceğiniz bazı detaylar bulunmaktadır. İlişkinizi eskiden olduğu gibi iyi bir noktaya getirmek istiyorsanız, bazı şeyleri feda edebiliyor olmanız ve amacınıza ulaşmak için vereceğiniz emek önem kazanacaktır.

İlgisiz Erkekler Nasıl Yola Getirilir, Erkeklerin İlgisini Çekme İpuçları

ilgisiz erkekleri yola getirme yollarından bahsederken, ilişkiler karşılıklı saygıya ve sevgiye bağlı olarak yürür. Ailelerimiz bizler için bir rol modelidir. Onların arasındaki ilişkiye şahit olduğumuz zamanları net bir şekilde hatırlarız. Onların yaptıkları yanlışları sürekli aklımızda tutarak, aynı yanlışlara bizim de düşmememiz için özen gösteririz. Ancak ne kadar çabalarsak çabalayalım, istediğimiz ütopyaya ulaşamayabiliriz. Sonuç olarak insan ilişkileri yapı olarak oldukça karmaşıktır. Bu karmaşayı çözebilmek için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler vardır.

Erkeğin İlgisini Arttırmak İçin Tavsiyeler

  • Uzun süredir birlikte olmanız, onunla ilgili her detayını bildiğiniz anlamına gelmez. Mutlaka gizli tutmak istediği bir şeyleri vardır. Onun sırlarını öğrenebilmek ve kendinizi rahatlatmak adına, sahip olduğunuz sırlarınızı onunla paylaşmaktan çekinmeyin. Böylece karşılıklı güven duygusu kazanarak, ilişkinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.
  • Rutinden uzaklaşmayı sağlamak önemlidir. İşten eve geldiğinizde yapılacak aktiviteler standart bir hale getirilmemelidir, eğer getirilmişse bu durum bozulmalıdır. Hayatınıza farklılık katabilmek adına ona aktaracağınız düşünceleriniz erkeğin ilgisini çekebilir. Siz hoşlanmıyorsanız bile onun sevdiği aktivitelere katılabilirsiniz. Örneğin; bir akşam evde oturmak yerine, onunla birlikte bir basketbol maçını izlemeye gidebilirsiniz. Bu fikri sizin beyan etmeniz erkeğin ilgisini bir anda yükseltecektir.
  • Birlikte sinema ve tiyatro gibi etkinliklerine katılmayı, alışveriş merkezlerinde gezmekten daha değerli hale getirin. Erkeklerin büyük bir kısmı alışveriş safhasının uzun sürmesinden şikayet etmektedir. Hem bu süreyi azaltın, hem de güzel vakit geçirebileceğiniz aktivitelere yönelin.
  • İlk zamanlarınızı hatırlatacak ufak hediyeler verebilirsiniz. Duygusal etkileşimi sağlamak adına önemli bir adım olacaktır.

Erkeğin Kendisini Değerli Hissetmesini Sağlayın

  • Cinsel hayatınız eğer sönük geçiyorsa, ona küçük sürprizler yaparak şaşırmasını sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak cinsel hayatınızın belirli bir tempoda ilerlemesi, ilişkinizin sağlığına direkt olarak etki etmektedir.
  • Düzenli bir yatak ilişkisi geçiriyorsanız, ilişkiden bir saat önce çekici giysiler giyip onun yanına sokularak hoş muhabbet etmeye çalışın.
  • Erkeğin ilgisini çekmek için yapabileceğiniz bir diğer işlem, onun serbest kalmasını sağlamaktadır. Bu serbestliğin ölçüsünü kendiniz belirlemelisiniz. Arkadaşlarıyla buluşarak eğlenmesine izin vererek onu desteklemeniz kesinlikle erkeğin ilgisini çekecektir.
  • Onu değerli hissettirin. Sevginizi belirtmekten asla çekinmeyin. Romantizmi sağlaması gereken taraf genellikle erkeklerdir, ancak bu konuda eksik kalıyorsa ona yardımcı olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin