İspanyol Paça ve Tunik Kombin Önerileri

0
74
İspanyol-Paça-Oantolon-Modelleri.

İspanyol paça yeniden moda dünyasında adından söz ettirmeye başladı. Paça kısmı bollaşan bu pantolon modelleri önceki dönemlerde büyük bir moda rüzgarı estirerek adından uzun süre söz ettirmiştir. Şimdi yine vitrinlerde ve sokaklarda karşımıza çıkan İspanyol paça pantolon modelleri hem vintage hem de daha modernleştirilmiş kesimleriyle kombinlerimizi süslüyor.

Tesettürlü hanımların da pantolon kombini yaparken sık sık tercih ettiği İspanyol paça pantolon modelleri hem kullanım hem de görünüm açısından rahatlık sunuyor. Rahatlığı yanı sıra şıklık ve zarafeti de peşinden getirebilen bu model pantolonlarla çeşit çeşit kombin yapmamız mümkün. İster spor ister şık ve elegan bir tarzda kullanacak olalım hiç fark etmeden İspanyol paça pantolon modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebiliriz. Kot ya da kumaş seçenekleriyle karşımıza çıkan bu model pantolonları keyifle her ortamda severek kullanabilirsiniz.

İspanyol paça ve takım modası

Takım halinde de tasarlanan İspanyol paça model kıyafetlerle kombin yapma derdinden de kurtularak en kısa sürede hazırlanıp, şık bir hale bürünebilirsiniz. Yetişmeniz gereken bir toplantı, davet ya da başka bir planınız için dikkatle hazırlanmış ve özen göstermiş bir şekilde görünebilirsiniz. Hem de bunu en kısa sürede yapabilirsiniz. Hayatın akıcılığı ve modern zamanın yetmeme sorununa karşı çözüm olarak bu şekilde pratik kombin tercihleriyle sizler de kıymetli vaktinizi kendinize ya da sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

İspanyol paça çok zor ve sorunlu olmayan pantolonlardandır. Eski dönemlerde kullanılan çok çok geniş paçalar günümüz modasında tercih edilmese de geniş paçalar yeniden revaçta. Bu model pantolonları tercih edecekseniz eğer paça boyuna dikkat etmeniz gerekir. Ayakkabılarınızın bir paçasını gösterecek ya da üzerinde kalacak ara boy bir paça, yaptığınız kombinin tüm havasını söndürebilir. Tercih edeceğiniz ayakkabıya da dikkat ederek pantolonunuzu seçerken özellikle paça boyuna dikkat etmeniz gerekiyor.

Her mevsime uygun

Bunun dışında İspanyol paça pantolonlar pek çok parça ile rahatça kombin edildiği için kadınlara büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle tuniklerle kombin yapıldığında oldukça hoş bir tarz yaratan bu parçalar dolabınızın vazgeçilmezleri arasın da yer alacak. Hem soğuk hem de sıcak havalarda farklı farklı tunik modelleriyle birleştirerek size kullanım olanağı sunan bu pantolonlarla kombin yapma sorununa pratik çözümler bulabilirsiniz. Örme, triko, şifon, ipek ya da daha farklı pek çok tunik modeliyle İspanyol paça pantolon modellerini rahatça kombinleyebilirsiniz. Yelek, yarım ferace, kap gibi parçalarla da zenginleştirebileceğiniz kombininizde bu paça modeli sorunsuz bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin