Kadife Şişme Mont Modelleri 2018’e Damga Vuracak

0
156
0035948_kadife-sisme-mont-bordo

Kadife şişme mont modelleri 2018 kışından başlayarak belki de önümüzdeki birkaç sezon kendinden söz ettirerek sokaklarda ve vitrinlerde karşımıza çıkacak. Kış aylarının gözde parçalarından biri olan şişme montlar bu sezon yenilerek ve farklılaşarak karşımıza çıkıyor.

Kadife kumaş sezonun revaçta olan kumaşlarından biri ve pek çok parçada kullanıyor. Aksesuardan daha büyük parçalara kadar her yerde görüyoruz. Saç tokalarından ayakkabılara, bluzlardan etek ve pantolonlara kadar pek çok parçada severek kullanıyoruz. Kendi içinde de farklılaşan bu kumaş türünün çeşitlerinden bu kış oldukça fazla söz ettik. Ve daha da konuşacağız gibi görünüyor.

Kış aylarına belki de en çok yakışan kumaşlardan biri kadife. Yumuşak görüntüsüyle zarif bir görüntü sağlayan kadife kumaşının fitilli, düz ve yapı olarak birkaç farklı dokuda karşımıza çıkıyor. Hassas bir kumaş olan kadifeyi kıyafetlerinizde kullanacaksanız temizliğini kuru temizlemecide yaparsanız daha iyi olur. Ütü konusunda da hassas olan bu kumaşlar genellikle buhar tutularak ütülenir. Sentetik kadifeler hassasiyet konusundan biraz daha rahattır ve yıkanabilir.

Hem spor hem şık

Gelelim başlığımıza yazılan ve sezonun moda parçalarından biri olacak kadife şişme mont modellerine. Kış aylarının soğuk havalarından korunurken bir yandan da şık ya da spor görünmek isteriz. Şişme montlar yapı itibariyle daha spor moda havasına bürünmemizi sağlar. Kadife şişme mont modelleri ise kumaşının dokusu sayesinde bizlere hem şık hem de spor bir hava katacaktır.

Son birkaç sezondur hem markaların hem de biz kadınların yakın markajında olan şişme montlara hoş bir yenilik geldi. Alıştığımızın dışında farklı bir kumaşla üretilen, vitrinlerde ve kataloglarda karşımıza çıkan kadife şişme mont modelleri ile farklılığı çevrenizde yakalayabilirsiniz. Bu modellerle kışın tadını üşümeden şık bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Sezonun trendine ayak uydurun

Sezonun trend parçalarından biri olarak adından bence fazlaca hatta birkaç sezon söz ettirecek olan kadife şişme mont modellerine göz atmalısınız. Daha çok minimal modellere gördüğümüz bu montlar oldukça şık ve havalı duruyor. Farklı kesim ve modellerle kadınlara sunulan bu model montlarla kombinlerinizi kadifenin yumuşak ve romantik dokusuyla tamamlayabilirsiniz.

Görünce içimizde naif ve yumuşak bir his uyandıran kadife, şişme mont modellerine çok yakıştı ve sevildi. Bu modellerde öne çıkan renkler ise yağ yeşili, şarap bordosu, ten rengi ve siyah olarak karşımıza çıkıyor. Sezonun da trendlerinden olan bu renkleri kadifeyle birleştiren, kadife şişme mont modelleriyle dikkat çeken bir havaya sahip olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin