Kadınların Yaşadığı Özel Durumlar

0
163
kadinlarin-yasadigi-ozel-durumlar

Kadınların Yaşadığı Özel Durumlar

kadinlarin-yasadigi-ozel-durumlar Birçok erkeğin Kadınların Yaşadığı Özel Durumlar hakkında bilmediğini varsaydığımız konular var. Tabi artık eğitimde ve teknolojinin sayesinde artık kadınlara özel konulara da erkekler kısa zamanda ulaşabiliyor. Bakalım biz bu konuları hangileri olarak ele almışız.

  •  Kadınlar her ay düzenli olarak regly (adet dönemi) oluyor. Bu hastalık sırasında hamile kalmamış bayanlarda kendini hamileliğe hazırlayan rahim tabakası kan ile birlikte kendini dışarı atıyor. Hamile kalan kadınlarda rahim tabakasında bebek tutunduğu için regly kanaması görülmüyor.
  • Kadınlar da tıpkı erkekler gibi son dönemlerde traş bıçağı kullanarak istenmeyen tüylerinden kurtulmaya çalışıyor. Hem de genital bölge gibi çok hassas dokulara kadar.
  • Hamilelikten korunma yollarının birçoğu kadınları ilgilendiriyor. Kondom kullanımı sadece erkekler için kullanılan bir yöntemken kadınlar ise doğum kontrol hapları, iğneleri, tüp bağlatma operasyonları, spiral ve benzeri rahim içi araç (ria) kullanımı ise hep kadınlara aittir ve erkekler bu yöntemlerin çoğunu bilmezler.
  • Meme yapıları da kadınlar arasında sık konuşulan ve erkeklerin detaylarını bilmediği bir konudur. Memede bulunan kitleler, çocuğun emme durumu vb. işlev görürken, ilişki sırasında bu bölgelerden zevk almaktanda hoşlanmaktadırlar.
  • Son özel konu ise tabi ki kaçınılmaz cinsel haz. Kadınlar ilişkide yaşadığı hazları ya da acıları fazla dile getirmezler. Ama kendi aralarında rahatça konuşabilirler.

Genel olarak baktığımızda artık günümüzde kadınlar hakkında gizli kalanları da bilmek çok kolay. Fakat bilmekten çok bu özel konuların kadınlarla rahatça konuşulamayacağı aşikar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin