Kalem Etek Kombinleriyle Tarz Olun

0
87
sonbahar-kis-kalem-etek-kombinleri

Kalem etek kombinleri hep aklımızda şık olarak kodlanmış olsa da artık yıkılan moda tabularıyla bu anlayışta da değişimler oluyor. Artık hep zarif ve şık olmak için giyilen parçalar çok farklı parçalarla kombinlenerek yeni moda anlayışları oluşturuluyor. Artık kadınlar giyinirken moda kurallarıyla değil, hayal güçleri ile kombin yapıyor. Örneğin spor bir kot jean ile birlikte ipek bir bluz kombinlenerek alışılmışın dışında bir görünüm yakalanabiliyor. Bu şekilde birbiri yanında hiç düşünmeyeceğimiz kıyafetler bir arada yepyeni tarzlara ve stillere ilham kaynağı oluyor. Özellikle yurt dışında sıkça tercih edilen şık – spor karışımı kombinler dikkat çeken, imza özelliği taşıyan bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Günün her saatine uygun

Kalem etek konusuna geri dönecek olursak eğer, bu etek modeli hem şık davetlerde hem de kahve için arkadaşlarla buluşmalarda kombinlenecek parçalardan. Hatta dolapta en az bir tane olması gereken kurtarıcı kıyafet parçalarından biridir. Özellikle sık sık siyah olarak karşımıza çıkan kalem etek modelleri son zamanlarda artan taleple birlikte renk renk ve farklı boylarda karşımıza çıkmaya başladı. Hem tesettürlü hem de tesettürsüz hanımların severek kombinlerinde kullandığı bu parça, günün her saatinde şıklığı bize sağlıyor. Ayrıca hem şık davet hem de günlük aktivitelere uygun olarak farklı farklı kombinleme olanağı sunan kalem eteklerle kendinizi ne giyeceğim derdinden bazı günler kurtarabilirsiniz.

Boyu uzun gösterme tüyosu

Okul ya da iş gibi ortamlarda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz kalem etek kombinleriyle hayatınızın her anında rahatlık sağlayabilirsiniz. Kalem etekler belinizi yükselterek hem uzun boylu hem de daha zarif görünmenizi sağlar. Yüksek bel kalem etek modelini kullanırken çok bol olmayan bluzlarınızı ya da gömleklerinizi eteğinizi içine sokarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Ayrıca bu kullanım şekli sizi daha zarif ve şık bir görünüme kavuşturacaktır.

Spor – Şık kombinler

Sokak modasında da karşımıza çıkan kalem etek kombinleri alışılmış kullanları yansıtıyor. Özellikle gençlerin severek tercih ettiği sweatshirtler ve kalem etekler farklı bir kombin şekli oluşturuyor. Bol ve geniş kesimlerinin yanı sıra daha bedene oturan sweatshirt modellerinin hepsi kalem etekler ve spor ayakkabılarla kombinlenerek sokak modasına yeni bir hava katıyor. Ayakkabı olarak tercih edilebilecek farklı topuk alternatifleri olan bootie modelleriyle hem şık hem spor kombinler yaratılabiliyor. Eskiden bu tip kombinler hoş karşılanmazken artık gençlerin kendi stillerini oluştururken yaptığı şık spor karışımları sık sık karşımıza çıkıyor. Özellikle gençlere daha özgür bir giyim olanağı sunduğu için bu tarz kombinler herkes tarafından çok seviliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin