Kış Sezonu Moda Önerileri, Kazak, Çanta ve Kürkler

0
115
Kış Sezonu Moda Önerileri

Kış sezonu moda önerileri, Bilinen tüm stil tüyolarını unutun.. 2017 kış sezonunda moda anlayışı değişiyor.  Bu sezon için kol detaylı kazaklar, vazgeçilmez kürkler ve renkli çantalar gardıroplarda yerini alıyor.

Kış Sezonu Moda Önerileri

Kış modası bu sezon kazak, çanta ve kürkleri buyur ediyor. Özellikle kol detaylı kazaklar, renkli çantalar ve kürkler bu sene modadaki egemenliklerini ilan ettiler. Ayrıca bunları her yerde giymek serbest. Kim demiş
ofis kombinleri her zaman klasik olur diye!

Kol detaylı kazak: İspanyol paça pantolonları hatırlatan bu tür kazaklar, kış sezonunun birer vazgeçilmezi haline gelmekte. Kullanım bakımından sıcak tutarken, aynı zamanda sizin tarz görünmenizi de sağlayacak. Ayrıca kol ve yakası beyaz olan püskül detaylı kazakları da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Renkli tasarım çantalar: Aksesuar kullanmak her zaman giyilen kombinin şıklığını bir üst düzeye çıkarmıştır. Ayakkabılar, takılar, ve çantalar bunların en iyi örneklerinden. Baskılı çantaları beğeniyor ama çocuksu bulduğunuz için kullanamıyorsanız, çantalar arasından renkli detayları olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bizce bu furyayı kaçırmayın.

Sıra dışı olun: Sıra dışı olmak, bir çoğumuzun cesaret edemediği bir şey. “Eğer beğenilmezsem ya da yakışmazsa” diyerek geçiştirip, jean üstüne tişörtleri giymeye devam edemiyoruz. Jean’i yine giyin, fakat üzerine giydiğiniz gömleği içinize sokmadan salaş bir görünüm elde edin. Eğer isterseniz bileğinize kadar uzanan gömlekleri de seçebilirsiniz. Ancak üzerine kürk ya da kazak giymeyi unutmayın. Malum havalar soğuk 🙂

Ayakkabı seçimi: Ayağınızı komple saran çorap botların topuk ayrıntılı olanları 2017 yılında da giyilmeye devam
ederken, sivri burun olan kovboy botları daha çok kullanılmaya başlanacak.

Kürk giymeye devam: Kürk sanıldığından daha fazla sevildi, hatta eskiden gece kombinlerinde giyilirken son zamanlarda günlük yaşantımızın da bir parçası haline geldi. Kabarık tüylü olanlardan daha ince formda olan modellere kadar her çeşidi bu kışta giyilmeye devam ediyor.

2017 kış sezonu modası, önceki yıllara göre daha farklı ve detaylı olacak. Siz de kendinize bu farklılıkları yakıştırıyorsanız, gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Sonuç olarak moda, yenilik ve farklılık demek 🙂 Bir başka yazımızda görüşmek üzere..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin