Kot Parçalar Tesettür Giyimde Rahatlığı Yansıtıyor

0
333
tozlu-giyim-yazlik-tesettur-kot-tunik-modelleri-2015

Kot parçalar kadınlar olarak hepimizin hayatında ve dolabında geniş yer kaplıyor. Baştan aşağı her anlamda kot başköşemizde yer alıyor. Tesettürden tutun da elbiseye, ceket ve yelekten pantolonlara kadar pek çok parçada kot kumaşına yer veriyoruz. Hem spor hem de cool ve şık görünmemizi sağlayabilen kot, ister istemez keyifle ve de sık sık kullanılıyor. Hatta saç tokası, çanta gibi pek çok aksesuarda da kullanılıyor.

Kot parçalar tesettürlü hanımların ve açık hanımların kombinlerinde sık kullanılan kurtarıcılardan biri. Spor görünmek isterseniz de şık bir tarzda da olmak isterseniz de kot parçalar sizi tüm anlarınızda hoş bir görüntüye götürecektir. Tabular yıkılırken moda da bundan nasibini aldı. Artık kot bir Jean ile saten ya da ipek bir bluzu bir arada kullanarak zarif ve spor bir tarz yaratabilirsiniz.

Ne giysem, neleri birbirine yakıştırsam diye kara kara düşünmek hepimizin sorunu. Hele ki okula ya da işe yetişirken bir yandan da her gün nasıl giyineceğim derdini kot parçalarla şık bir şekilde geçiştirebilirsiniz.

Tesettür modasında ise ince trençkotlar, tunikler, şallar, elbiseler, etek, ferace ve daha pek çok parçada kot kumaşı zenginleştirerek kullanılıyor. Butikler, markalarda tesettür giyimde bu kumaşı çeşitli şekillerde kullanmayı tercih ediyor. Katalog ve vitrinlerde gözlerimizin görmeye alışık olduğu kot parçalar ile özgürce siz de kullanmalısınız. Bu sayede rahatlığı da kombinlerinizden uzak tutmamış olursunuz.

Kot pantolonla spor kombin

Tesettür giyimde kot pantolon kullanırken giyim ve yaşam tarzınıza uygun olanları seçerseniz daha hoş görünürsünüz. Çok dar olmayan kot pantolonlarla renk renk, çeşit çeşit tunikleri bir arada kullanırken bu hususta dikkat ederseniz göze daha hoş görünen bir kombin yapmış olursunuz. Bu sezon moda olan geniş mom jean ve boyfriend jean modelleri bol oluşuyla tesettürlü hanımların günlük kombinlerinde de sık sık yer alıyor.

Bol kot gömlekleri isterseniz bluzlarınızın üzerinde önü açık olarak yakanızı şalınızın üzerinde kalacak şekilde kullanabilirsiniz. Bu şekilde düz kot gömlek giymek yerine gömleğinizle tarz bir görünüm elde etmeniz mümkün.

Kot yeleklerle detay oluşturun

Kot yeleklere de göz atarak pek çok kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Spor şıklığınızı kot kumaşlı ceketlerle bütünleştirerek kullanabilirsiniz. Ya da daha klasik parçalarla tercih ederek spor ve klasik arasında geçişli bir kombin yapabilirsiniz. Uzun olarak da kullanabileceğiniz kot parçalar ile birlikte kullanabileceğiniz kot yeleklerin yanı sıra kısa cepkenlerle de gömlek ve bluzlarınızı üzerinde farklı bir hava yaratabilirsiniz. Tarz ve stil görünmek için uğraşmak yerine böyle küçük dokunuşlarla kendi havanızı yaratabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin