Özgür Ruhlu Gençlerin Tesettür Modası

0
123
teenage tesettür

13-19 yaş aralığındaki ya da kendini o yaşlarda hissedenlerin modası: teenage modası!

Kalıplara sıkışıp kalmayan, her renk ve her modelin kullanımını kolaylaştıran bu genç modasına ayak uydurmak hiç de zor değil. Çok küçük birkaç dokunuş ile siz de gençlerin modasına atılabilir ve dilediğinizce giyinmenin tadını çıkarabilirsiniz. İşte o ufak tüyolardan sizler için topladığımız bazıları:

Kot Ceket Konforu

Bu yaş aralığı genelde etek ya da elbise üstüne kot ceket giymeyi, özellikle havaların geçiş dönemlerinde bu akımı sürdürmeyi pek seviyorlar. Hem yaşlarının sınırlarını aşma çabasına girmiyorlar hem de kendi yaş grupları arasında pek sempatik ve havalı bir görünüm sergiliyorlar. Tabi yaşları itibariyle genelde spor giyinen bu güzel kardeşlerimiz, ayakkabı olarak da seçimlerini genelde bez spor ayakkabıdan yana kullanıyorlar. Doğrusu biz de onlara pek bir yakıştırıyoruz.

Kot Gömleğin Her Tonu

Konu gençler olunca, ele alınan modeller de hep kot cinsinden oluyor haliyle. Kot gömleği her yaş aralığı yakıştırarak giyiyor elbette ama teenagerlar, açıklı koyulu tonlarını farklı renk pantolonlarla gayet hoş bir biçimde kombinliyorlar. Babet ayakkabı da altına çok yakışıyor gerçekten.

 

Sweat ile Liseye Dönüş

Genelde koyu renkli olanları daha çok beğendiğimizi söylemiş olalım ama her renginin de mevcut olduğunu siz bilin. Uzun sweat kazaklar hemen her markada rahatlıkla bulunabilen ve gençler arasında çok popüler olan bir ürün. Genç görünmek isteyenlerin de tercihi olabilir.

 

Uzun Hırka ile Hazırlanmak Çok Kolay

Uzun hırka yine bahar aylarında her yaştan ve her kesimden hanımefendinin sıklıkla kullandığı ve de pek sevdiği bir parçadır. Ama genç hanımlar için daha revaçta olan bir üründür. Yine istediğiniz pantolonla kot ya da kumaş hiç farketmez, günlük kullanımda size zaman kazandıracak harika bir giyim ürünüdür. Yoksa da hemen şimdi bir tane edinmenin tam sezonu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin