Panço ile Güzelleşen Kış

0
106
kısa panço

Kış gelince biz hanımlar daha mutlu oluruz. İstediğimiz gibi çizmelerimizi giyebiliriz. Sevdiğimiz şallarımıza sarınacbiliriz. Şık ve zarif eldivenlerimizi takabiliriz. Bu nedenle dört gözle bekliyor oluruz kış mevsimini. Ama bunların yanında öyle bir parça var ki, hani “ateş eden” bir parça. Panço işte o beklediğimiz, geleceği günün hayallerini kurduğumuz ürün. Hanımların en sevdiği ve belki de sevmekten vazgeçemeyecekleri pançolar, genelde ofis şıklığı için tercih edilen bir dış giyim parçası. Ancak yine de her yaş grubuna ve her zevke hitap etmeyi bilen bir havası var. Her giyenin kendine yakıştırdığı pançolar ayrıca hafif bir kilo sorunu olan –ya da öyle olduğunu düşünen- hanımlar için de gerçekten kurtarıcı nitelikte.

Etek Üstüne Tamamlayıcı  

İstediğiniz model ve tarzda bir eteğinizin üzerine giyecek bir dış giyim bulamamaktan şikayetçi olabilirsiniz. Kap giyseniz olmuyor, mont giyseniz olmuyor, ceket yok olmuyor diye üzülenlerdenseniz ve sırf bu sebepten kışın etek giyemiyorsanız, kısa pançolar tam sizlik. Kol yerleri yarık ve belden aşağı hemen hemen bir karış uzunluğu olan bu pançolar sizin gönlünüze girdi mi bir daha çıkmayacak.

Panço Pantolonlarla da Harika

Dilerseniz kalem eteklerle de giyebileceğiniz uzun panço modelleri, bizce pantolonlarla ve hatta çizmelerle çok daha şık ve kaliteli bir görünüm sunmanıza yardımcı olabilir.

Belden bağlamalı, kol kısmı yarık veya pelerin tarzı, düğmeli ya da üstten geçirmeli saymakla bitiremeyeceğimiz bir çeşitliliğe sahip. Yakası kürklü ve bağcıklı olan mı dersiniz, fiyonklu olan mı artık ne isterseniz nasıl isterseniz, geniş bir piyasada dilediğiniz tarzdaki pançoyu bulabilmeniz mümkün. Bu senenin renklerinden de çok kısa bahsedelim: Griyi sık sık göreceğimiz bir sezon olacak. Bunun yanında bordo ve hardal sarısı da parlayan renkler olarak karşımıza çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin