Pantolon Etek Modellerinde 2018 Trendleri

0
327
pileli-pantolon-etek-murdum-bng-1116-63474-83-B

Pantolon etek modelleri 2018 yılında da hanımlara rahatlık ve şıklığın kolaylığını sunuyor. Bu tarz parçalar kombin yaparken size hem içinde rahat hissettirir hem de şık görünmenizi sağlar. Hem etek görünümünü veren hem de hareket açısından pantolon rahatlığı sunan bu tarz parçalarla ister günlük isterseniz de akşam davetleri ve etkinliklerine rahatlıkla katılabilirsiniz.

Rahatlık ve şıklık aynı kıyafette

Arkadaşlarınızla çıkacağınız kahve planından şık bir akşam davetin kadar her yerde şıklığı ve rahatlığı buluşturabilirsiniz. Hatta uygun kumaşlarla özel olarak tasarlanan ve nişan, düğün ve benzeri durumlarda da kullanılabilecek pantolon etek modelleri bulunmaktadır. Özellikle bu tarz akşamlarda sürekli hareket etmeniz ya da misafirlerle ilgilenmeniz gerekiyorsa şıklığın yanı sıra rahatlıkta kıyafetlerde aradığınız en önemli kriter olmalıdır.

Renkler dikkat çekiyor 

2018 yılına geldiğimizde ise pantolon etek modellerinde siyah her zamanki gibi en çok tercih edilen renk olarak dikkat çekiyor. Ayrıca sezonun trend renklerinden olan toprak tonları, haki, ve lacivert gibi renkler de hanımların bu tarz parçalarda özellikle tercih ettikleri arasında yer alıyor. Bu renklerin yanı sıra daha renkli giyinmek isteyen hanımlar için de mor, koyu kırmızı, nar çiçeği, koyu yeşil gibi sayısız seçenek hem vitrinlerde hem de kataloglarda dikkat çekiyor.

İster pilili ister düz modeller

Düz inen modellerin hem günlük hem de akşam etkinlikleri için uygun bir alternatif oluşturuyor. Ön tarafı tek çizgi pili şeklinde tasarlanan pantolon etekler de bulunuyor. Yaza daha uygun olan tamamı pilili tasarımlı modellerle de yaza bir hazırlık yapabilirsiniz.

Yaza ve kışa uygun kumaşlar

Farklı kumaş seçenekleri bulunan bu tarz modellerde isterseniz kalın kumaştan isterseniz de tiril tiril yazlık olanlarından seçerek tüm mevsimlere kendinizi hazırlayabilirsiniz. Işıltılı kumaşlar gibi daha şıklığı yansıtan modeller ve günlük kombinlere daha uyumlu olacak pantolon etek modelleri de bulunuyor. Bu sene hem kış hem de yaz sezonunda kendinden söz ettirecek olan pantolon etekler kullanım açısından hanımlara sunduğu rahatlıkla yine vitrinlerin ve dolapların sevilen parçaları arasında yer alıyor. Önü etek kesiminde arkası ise pantolon kesiminde olan modeller ise görünüm açısından diğer modellere göre daha sükseli bir hava verecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin