Pardesü Ürünlerinde Yeni Sezon Renkleri

0
72

Tesettürlü hanımların her sezon ilgisini çeken pardesü ürünleri, farklı ve zengin renk seçenekleri ile yine göz dolduruyor. Birbirinden güzel ve canlı renkler ile tasarlanmış olan yeni sezon içerisindeki pardesü ürünlerini siz de çok seveceksiniz. Kışa uygun koyu renklerin yanında soft renkler ile de güzel bir trend yakalayan pardesü ürünleri, bu sezon da çok beğenilecek gibi duruyor.

Kışın En Güzel Renkleri İle Pardesü

Pardesü modelleri içerisinde ilk akla gelen renk siyah olsa da mürdüm ve bordo renkleri de artık sık sık kullanılmaktadır. Haki ve lacivert renkleri de yine beğenilen renkler arasında yerini almaktadır. Kışın en güzel renklerinden olan hardal ve zümrüt yeşili de zevkinize göre satın alabilir ve tüm kış boyunca pardesünüzü kullanabilirsiniz. Uzun çizmeler ya da kısa bootieler ile de ayrıca hoş bir görünüm oluşturan pardesülerin kombini de oldukça kolay olmaktadır. Kahverenginin her tonunu da yine zevkinize göre pardesüleriniz için tercih edebilir ve tüm kış boyunca kullanabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, satın alacağınız pardesünün rengini ne sıklıkla kullanıyorsunuz? Ne renk eşarp veya şallar ile kombinleyebilirsiniz? Ten renginize ne kadar uygun? Bu soruların yanıtlarını netleştirmeden, sadece rengini dışarıdan beğendiğiniz bir pardesüyü satın almanızı önermeyiz. Rahatça giyebileceğiniz ve kolay kombin edebileceğiniz bir renk olması her şeyden önemli. En önemlisi de bu renk ne kadar içinize siniyor? Bunları tartmadan alışverişinizi tamamlamayın.

Pardesü Modellerinde Rengin Önemi

Pardesüler bir dış giyim ürünü olduğundan, tamamen tek başına kullanılabilecek tarzdadır. Bu nedenle satın aldığınız rengin ne kadar kullanışlı olduğunu iyice ölçüp biçmeniz sizin için en iyisi olacaktır. İçinde bulunduğunuz dönemin mevsim şartlarına uygun bir renk ve modelde olması, oldukça önemli bir konu. Sezonun trend renklerinden olan mor ve lila tonları her ten renginden hanıma yakışmaktadır. Ayrıca satın almak istediğiniz renk ve modeldeki pardesü ürününün vücut ölçülerinize ne kadar uygun olduğuna da dikkatle bakmanızı öneririz. Eğer bölgesel kilo problemleriniz varsa bunu gizleyecek tipte model ve renk seçmelisiniz. Örneğin kalın bir bel bölgesine sahipseniz, bele oturan cinste bir pardesüden uzak durmalısınız ve tabii koyu renkleri tercih etmelisiniz. Bu ve bunun gibi detaylara dikkat ettiğiniz ölçüde kendi zevkinize göre arzu ettiğiniz pardesüyü kullanmaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin