Püskül Trendine Bu Sezon Da Uyun!

0
92
püskül

Geçen kıştan beri varlığını daha belirgin bir şekilde hissettiren püskül detayı, bu sezon yine her türlü kıyafet ve aksesuarlarımıza hareket katmaya devam ediyor. Uzun, kısa, seyrek ya da tek püsküllü kıyafetler bu yıl da dolabımızda yerlerini alacağa benziyor. Şimdi dilerseniz püskül detayının nelerde kullanıldığına bir göz atalım:

Kısa Botlarda Püskül

Kahverengi, bej, siyah ya da herhangi bir renk, farketmez! Püsküller bu kısa botlara çok yakışıyor. Kemerli botların bu yıl daha ön planda olduğunu söylemek gerek. Ancak yine de püskül, öneminden bir şey kaybetmeden varlığını sürdürüyor. Kısa botların yan kısımlarında yer alan bu püskül detayı kimi zaman da bileği tamamen saracak şekilde yer alabiliyor. Özellikle spor tarzı giyinmeyi seven hanımlar için kesinlikle vazgeçilmezlerden biri olacak!

Ceketlerde Püskül

Ceketlerin omuz kısmında, bel kısmında veya uçlarında sıkça gördüğümüz püsküller, ceketlere hoş bir hava katıyor. Sadece ceketlerde değil, yeleklerde de karşılaştığımız püsküller, hanımların beğenisini topluyor. Şık ve iddialı bir görünüm sunan püsküller, uygun bir kombin ile günün tamamlayıcısı olabilir.

Şallarda ve Eşarplarda

Tesettürlü hanımların kullandığı başörtülerinde geniş aralıklı püsküller oldukça zarif duruyor. Daha çok renkli ve desenli başörtülerinde görmeye alıştığımız püsküller, sadece eşarba farklı bir duruş katmakla kalmıyor; renk uyumu açısından da beğenilen bir görünüm sunuyor.

Atkı ve Berelerde

Kışın olmazsa olmazları atkı ve berelerde yer alan püskül detayları, genç ve stil sahibi kadınların tarzlarını en iyi şekilde yansıtmalarına yardımcı oluyor. Atkılarda ve şallarda püsküller ise biraz daha sakin ve iddiadan uzak bir duruş sergiliyor. Ancak bu güzel ya da hoş durmadığı anlamına gelmiyor. Özensiz ve şık olmak için birebir kullanabileceğiniz bu şalları her gün ve her durumda rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

 Çantalarda

Spor çantalarda kullanılabileceği gibi yerinde ve uygun bir tarzda ise şık ve klasik kombinlerde de kullanılan püsküllü çantalar, bu kış da kollarımızdan eksik olmayacak.

Küpe ve Kolyelerde

Yaz mevsiminde bayılarak kullandığımız püskül küpeler kışın kullanılmayacak diye bir kaide yok. Daha soft ve koyu renkler ile pek tabii takabileceğimiz püsküllü küpeler, soğuk ve tatsız kış mevsimine can verecek türden. Püsküllü kolyeler de yine renkli ve eğlenceli bir görünüm oluşturmak için birebir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin