Şapka Modelleri İle Tarzınızın İmzasını Atın

0
61
sapka

Şapka modelleri özellikle kış aylarında vazgeçilmez aksesuarlarımız arasında yer alıyor. Tabi bazılarının yeri işe apayrı. Örneğin ressam şapkası, parizyen bere ya da Fransız beresi olarak bilinen bu şapkalar ister istemez takıldığın farklı bir şekilde hissetmemizi sağlıyor. Aslında şapkalar kış aylarında da yaz aylarında da kullanışlı aksesuarlardan. Kışın soğuktan korurken yazında başımıza güneş geçmemesini sağlarken bir yandan da doğru kullanıldığında şıklığın yolunu açabilirler.

Son zamanlarda sık sık bereleri etrafımızda görür olduk. Bunun yanı sıra Fransız tarzı ressam bereleri de yeniden canlanmaya başladı. Romantik bir görünüm de sağlayan bu model şapkalarla hem şık hem spor kombinlerinizin üzerine çok yakışacak. Diğer bere ve şapka modellerini de unutmamak lazım tabi. Onlarda kıyafetinizi tamamlarken trendi takip eden ama stilinde kendine has detaylara önem veren bir kadın imajı çizmenizi sağlayacaktır.

Parizyen bir hava özellikle klasik giyinmeyi seven hanımlara hitap ediyor gibi görünse de artık moda tabuları yıkılmaya başladı. Mom jean ya da boyfriend pantolon gibi daha spor parçaların üzerine geçirilen klasik üstlerle arada geçiş tarzı oluşturuluyor. Ya da kalem etek gibi şık ve klasik bir parçanın üzerine tercih edilen spor bir bluz hatta bazen bir sweatshirt kendinize has stilinizi yaratmanızın ilk adımı olabilir. Bu tarzda da parizyen şapka modelleri ile havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Tarz olmanın yolu hobiden geçebilir

Kasket, bere, ressam şapkası ve daha pek çok şapka modelleri aslında bizim onları değerlendirmemizi bekliyor. Büyük markaların sunduğu çeşit çeşit bere ve şapka modellerinin yanında kendiniz de bere örebilir ve bu sayede hem renk hem de model konusunda kendi yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Örgü örmek özellikle kış aylarının soğuk akşamlarını değerlendirmek için hoş bir hobi olabilir. Ponponlu ya da farklı detaylar ekleyerek yaratacağınız şapka ve berelerle hem şık bir görünüm yakalarken hem de marifetlerinizi konuşturabilirsiniz. Tabi internet çağında olmamızın bir nimetlerinden de faydalanarak hayal gücünüzü böyle bir şey için kullanabilirsiniz.

Şapkalarınızı donatın

Böyle bir hobi edinecek ve bere yapacak vaktiniz yoksa eğer bu durum sizi kullandığınız aksesuarları değiştirmekten alıkoymasın. Kişiselleşen şeyler her zaman daha dikkat çekici olur. Bu sadece şapka ya da bereler için geçerli değil. Diğer aksesuarlarınızda da kişiselleştirerek şıklığınızı daha da yukarılara taşıyabilirsiniz. Bere ve şapkalarınızda yapabileceğiniz küçük değişikliklerle de tek tip olmaktan ve alışılmış görünümden hızlıca kurtulmanız mümkün. Berelere ekleyeceğiniz farklı renklerdeki ponponlarla işe başlayabilirsiniz. Eğer bunun için de vaktiniz yoksa şapka modelleri ve berelerinizin kenarlarına ya da etrafına iliştireceğiniz inci gibi detaylar, büyük ya da küçük broşlarla da sizin izinizi taşıyan bir hale getirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin