Sokakların Yeni Güzelleri

0
102
sokak modası (2)

Özellikle New York, Paris ve Milano gibi şehirlerde adını duyuran sokak modası akımı, aslında sadece kendi tarzlarında giyinen, tamamen modanın hangi yönde ilerlediğini bilmeden ve umursamayan, kendi düşüncesiyle kıyafetlerini bir araya getirip, oluşturan insanların oluşturduğu bir akımdır. Tesettürlü hanımların da gözdesi olan sokak modası trendi, daha çok genç ve dinamik kitleyi kapsasa da, her yaştan ve her tarzdan kadının da büyüsüne kapıldığı bir akım aslında.

Her ne kadar, kalıplaşmış ve tek düze bir alan yaratan moda anlayışına karşı bir başkaldırı olarak bilinse de sokak modası tesettürlü hanımlar için bu anlamda çok daha büyük ve derin imgeler barındırması nedeniyle önemli bir konumda.

Tiril Tiril Etekler

Bu rengarenk ve uçuşan etekler ve üzerinde giyilen tişört ve bağlamalı gömlekle hem hiç efor harcamadan hem de basit parçalar kullanarak, elegan bir görünüm ve duruş yakalayabilirsiniz. Çeşitli renkli kalın bileklikler ve büyük saatler, rengarenk ve canlı şallar, boncuklar ve daha neler neler. İstediğiniz şekilde hareket katın ve kendi moda algınızı sokağa taşıyın!

 

 

Bol Pantolonlar

Bu harika parça olan pantolonlar ile farklılık yaratmanız çok kolay bir hal alacak. İster kısa tuniklerle tamamlayın, ister uzun gömleklerle hiç fark etmez. Sadece kendinizden bir şeyler katmayı ihmal etmeyin. Takı olur, şal stili olur, gözlük olur. Ne dilerseniz. Kendiniz olun ve kendi modanızı sokağa taşırın. Hiç de çekinmeyin.

 

 

Çantalar

Büyük ve renkli çantalar ile en basit kombininizi bile hiç beklemediğiniz bir şekilde hareketlendirebilir ve büyük bir şıklık oluşturabilirsiniz. Tabii ki aksesuarlarınızı es geçmeyin. En öenmlisi de renkleri ve desenleri uydurmak için herhangi bir çabaya girmeyin. Bırakın nasıl akıyorsa öyle dökülsün renkler. Sokakları enerjiniz ile renklendirin ve kimsenin sizin tarzınızı değiştirmeye kalkmasına da izin vermeyin.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin