Sonbaharı Tunikle Karşılayın

0
105
sonbahar tunik

Tesettürlü hanımların kurtarıcısı diyebileceğimiz, hemen hemen herkesin tercih ettiği ve sıklıkla kullandığı bir ürün tunikler. Tabi, sektör ve moda anlayışı büyüyüp geliştikçe, bu ürün yelpazesinde de çok ciddi genişleme ve bin bir tür çeşitlilik aldı başını gitti. Hanımları en çok zorlayan da bu konuda, seçim yapabilmek oldu açıkçası. Kısaca modellere ve özelliklerine bir bakış atalım:

1.İkisi Bir Arada: Rahat & Şık Spor Tunik Modelleri

Gençlerin en çok sevdiği, en rahat ve kombini en kolay model bunlardır. Spor dediğimize bakmayın, şıklığından asla ödün vermeden sizi rahatlığıyla havalara uçuran modeldir aslında. Her rengini ve boyunu piyasada kolaylıkla bulabilmek mümkün. Genelde penye ya da pamuklu kumaştan olan bu tunikler, kot gömlek şeklinde de olabilir. Sadece size taşıması ve yakıştırması kalmış.

2.Siz Nereye, Salaş Modeller Oraya

Bu tunikler aslında en kullanışlı olanlardır. Sizin verdiğiniz şekle göre tarzınızı tamamlarlar. Altına bir kot pantolon giyersiniz, spor olur; kumaş pantolon giyersiniz klasik olur. Nereye çekerseniz hiç gıkınız çıkarmaz, oraya gelir. Hemen hemen her kumaş türünde bulunabilen bu modeller de, genç hanımların düşünmeden satın alabilecekleri ve uzun zamanlar kullanabilecekleri olması sebebiyle, en çok tercih edilenler arasında.

3.Klasikten Şaşmayanlar İçin: Düğmeli Modeller

Genelde daha ağır ve klasik bir duruş yakalamak isteyen hanımların seçimi olan düğmeli modellerin kullanımı pek rahat değilmiş gibi dursa da gerçek öyle değil. Her tür kumaş için bulabileceğiniz hem baharlık hem yazlık doyasıya giyebileceğiniz bir ürün. Üstelik hem eşarpla hem de şalla kolaylıkla kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin