Tesettür Abiye Modellerinde Vazgeçilmezler

0
131
abiye

Tesettür abiye modellerinin klasiklerini sizler için derledik. Malumunuz düğün sezonunu hala kapatamadık. Ardı arkası gelmeyen eş, dost, akraba nişanları, kına geceleri, düğünleri derken, olan sizin ponçik kalbinize oluyor. Neyse, siz de bu sene bekâr kalan tek kişilik o ekipteyseniz, buyurun bari abiye modellerine bakalım da keyfimiz yerine gelsin:

1.Gösterişli Taşlar

Eğer kendinize ve fiziğinize güveniyorsanız, üst kısmı taşlı olan tesettür abiye modellerini tercih etmelisiniz. Hem çok iddialı hem çok zarif olan bu modellerde ipin ucunu da kaçırmamaya dikkat edelim yalnız. Bir de gideceğiniz konsepte göre, dikkatli olmanızı gerektiren en önemli hususlardan biri de gelin hanımdan rol çalmamak olmalı. Kına gecesine de kırmızı bir tesettür abiye ile gitmek, söz konusu gelin ile Allah korusun aranızın açılmasına sebebiyet verebilir. Aman aman.

2.Balık model

Belden diz kapağına kadar olan bölgeyi saran ve size masallardan fırlayıp gelmiş havası veren bu model için de, gerçekten uygun bir vücut tipiniz olması gerek. Dilerseniz 2 parça halinde, üst kısmı için ceket de kullanabilirsiniz. Biraz daha resmi bir boyuta taşıyabilirsiniz böylece abiyenizi. Artık nereye giderken nasıl tamamlayacağınız size kalmış. Belden büyük ve şık bir kemerle de hafif bir dokunuşla, büyük bir farklılık yaratabilirsiniz.

3.Kabarık Model

Klasik ve demode olmayan, aksesuarlarla harikalar yaratabileceğiniz assolist modelimiz tabii ki kabarık modeller. Genelde her fizik için uygun olsa da sizi normalden fazla kilolu gösterecek tarzda olan modellerden kaçınmanızı öneririz. Tek renk, çift renk ve işlemeli desenleriyle her sene olduğu gibi bu sene de çok moda. Etek boyu bileklerden birkaç santimetre yukarıda olan modeller özellikle en çok tercih edilenler arasında çoktan yerini almış. İnce ayak bilekleriniz de varsa, uygun bir ayakkabı seçimi ile gecenin yıldızı olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin