Tesettür Hamile Modelleri ile Çizginiz Aynı Kalsın

0
200
hamile tesettür

Hamile hanımlar için şüphesiz giyimdeki en önemli ayrıntı rahat olması. Bunun için de tercih edilen kıyafetin mümkün olduğunca vücudu sıkı sarmaması, bel kısmının çok sıkmaması vb. birçok önemli husus vardır. Tabi bir de hamile kilolarını saklamak isteyen güzel anne adaylarımız. Genelde hamile hanımlar, eski şıklıklarından ve giyim tarzlarından ödün vermek istemezler ama konu sizin ve bebeğinizin rahatı ise bu kombinlerle hem hamileliğinizin tadını çıkartabilir hem de zarifliğinizden ödün vermemiş olmanız mümkün. İşte tercih edebileceğiniz tesettür hamile giyim ürünleri…

Elbisenin Anne Tarzı

Anne adaylarını en çok gördüğümüz kot askılı elbiselerdir herhalde. Çok tatlı ve de hoş bir görünüşü var kabul edelim. Ancak içine giyilen body aynı ölçüde rahatlık vadetmediğinden, bizim tavsiyemiz uzun kollu ve düğmeli elbiselerden yana olacaktır. Hem giyilişi kolay hem de anne adaylarını rahatsız etmeyecek bu modeller, hâlihazırda en çok kullanılan modellerden biri.

İkili Takımlar

İkili takım dediğimiz bu modellerde kıymetli anne adaylarının beli lastikli olan türdeki modelleri seçmelerini isteyeceğiz. Hem pantolonun o sıkan yapısından uzak, hem de şıklığı ile sizi üzmeyecek nadide bir parça olmaya hazır.

Tunikten Vazgeçemeyenlere

Tuniği günlük yaşamda çok sık kullanıyor ve severek giyiyor olabilirsiniz. Ama hamilelik döneminizde de sizin için özel olarak tasarlanan hamile koleksiyonu tunikleriyle eski günlerinizdeki zarafetinizi sürdürebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin