Tesettür Kaban Modası ve Beğenilen Renkleri

0
76

Kabanlar, kış aylarının en trend dış giyim ürünü olarak kullanılır. Hem daha klasik bir çizgi isteyen hanımlar için birebirdir. Hem de kullanımı ve kombini oldukça kolaydır. Bu nedenle kış sezonu geldiğinde hanımların kullanmayı en sevdikleri ürün olarak tesettür kaban modelleri, sezona damgasını vurur.

2017’de En Çok Beğenilen Tesettür Kaban Modelleri

Tesettür kabanlar sadece klasik tarzı ile değil, aynı zamanda rahat ve kullanışlı yanı ile de hanımları cezbeden bir özelliğe sahip. Modern tarzdaki kabanlardan bileğe kadar uzun olan kaşe kumaşlı modeller, bu sezonun en sevilenleri arasında yerini almıştır. Yaka ve bilek kısmında yer alan kürk detayları ile çok sevilmiştir. Aynı zamanda çıkarılabilen parça parça kabanlar da bu sezonun trendleri arasında yerini almıştır

Gençlerin yoğun ilgi gösterdikleri model ise kapitone detaylı veya tamamen kapitone kabanlardır. Okul çağındaki gençlerin ve spor giyimi seven kadınların tercihi olan kapitone kabanlar, bu yıl büyük bir yükseliş yakaladı. Tamamı kapitone desenli olan kabanları sevmeyenler için ise, küçük detaylar şeklinde kol ve yaka kısmında kapitone bulunan kabanlar da oldukça sık tercih edilmektedir.

Bir diğer kaban modeli ise oldukça tarz bir görünüş sunan kepenek kollu veya panço tarzı olan favori seçeneklerdir.  Bu tipteki kabanların içine giyilen kalın boğazlı hardal ya da siyah renk kazaklar çok hoş durmakta ve şık bir duruş ortaya çıkmaktadır.

2017’nin En Moda Tesettür Kaban Renkleri

Bu yıl tesettür kaban modelleri içerisinde en çok tercih edilen ve kullanılan renkler taba, haki, kiremit ve siyah renkleridir. Bu renkler koyu renkler olarak kışa uyum sağlasa da açık renklerde olan kabanlar da sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle son birkaç sezondur etkisi süren sarı ve pudra hala trendini korumaktadır. Bunların dışında mint yeşili ve buz mavisi renkler de moda sayılmaktadır. İddialı hanımların vazgeçilmezi kırmızı kaşe kabanlar ise bu yıl yine moda. Siyah kürkle süslenmiş veya altın sarısı zincir kemer ve aksesuarlarla çeşitlendirilmiş bu kabanlar, sezonlar değişse de moda olmaktan vazgeçmiyor. Değişmeyen bir diğer renk ise elbette siyah ve gri renkleri. Siyah renk kabanlar hem kullanım kolaylığı hem de ten ve vücut ölçüsü ayırt etmediği için hanımların sevdikleri renklerden. Gri ise biraz daha geri planda kalsa da, renk açısından hanımlara kullanım kolaylığı sunan bir başka alternatif olarak yerini alıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin