Yeni Yılda Bizi Hangi Trendler Bekliyor?

0
77
yeni yılda bizi hangi trendler bekliyor

2018 yılına giriş yaptığımız şu günlerde, moda dünyasında da hızlı gelişmeler yaşanıyor. 2018 yılı için hazırlanan kreasyonlar ve tasarımlar göz dolduruyor. Bu yılın favori renklerinde beyaz ve ekru renkleri yer alıyor. Kısaca bir göz atacak olursak, yeni yılda bizi hangi trendler bekliyor? Öğrenmek için içeriğimizi okumaya devam edin.

2018 Kışına Hızlı Bir Başlangıç Yapın!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni umutlarla, heyecanlarla ve farklı beklentilerle geldi. Bunları karşılarken ve gerçekleşmesini beklerken moda tarafında olan kısmına kısa bir bakış atacak olursak; bu yıl taptaze ve fresh tasarımlar bizleri bekliyor! Yenilikçi ve özgürlükçü bir akım ile büyüyen tesettür giyim modası, bu akımını hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor.

V yaka yırtmaçlı triko kazakların zirveyi kaptığı bu konuda, bunu takip eden ürün ise  cepli veya kürklü triko hırkalar. Her rengi ayrı bir güzellikte taşıyan trikolarda en göze çarpan renkler ise elbette sezonun trendi tarçın ve çivit mavisi. Triko kazakları tunik niyetine giyip duruma göre rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Örneğin spor bir görünüm için açık renk ve boru parça kotla; daha klasik bir görünüm için ise kazağınızın rengini ortaya çıkaracak, haki yeşili veya sütlü kahve gibi çarpıcı renklerde bir pantolonla tamamlayabilirsiniz.

Nakış ve Güpürlerden Vazgeçmek Yok!

Hem tuniklerde hem pantolonlarda hem çantalarda işlenen rengarenk ve desen desen nakışları hanımlar çok sevdi! Kışa bambaşka bir hava katan ve içimizi ısıtan renkli nakışlar ile birlikte zarafetin simgesi ve en gözde temsilcisi olan güpürler de oldukça beğenildi. Her üründe her kısımda kullanılan ve kullanıldığı ürüne küçük de olsa yeterli bir şıklık katan güpürler bu sezon da tam gaz trendini koruyor. Yakalarda, bileklerde, omuzlarda, etek uçlarında kısacası her yerde görebildiğimiz güpür detayları bahar aylarını sanki kombinimize taşıyor. Bu sezon da sık sık görecek ve beğenerek giyeceğiz.

Bantlı Şallar

Arap modasının hakim parçası olan bantlı şallar, son zamanlarda ülkemizde de oldukça sık kullanılıyor. Genelde siyah ve krem renkleri bulunan bu şallar, farklı aksesuarlar da barındırıyor ve hanımlara bambaşka bir şıklık katıyor. Şeritli modelleri de bulunan bantlı şallar, çift renkli, taşlı ve güpürlü de olabiliyor. Herkesin aynı cesaretle kullanamadığı bu şallar çok iddialı ve ne yalan söyleyelim, tam bir stil ikonu görünümü katıyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin