Yılbaşı Gecesinin Yıldızı Kırmızı Kadife

0
132

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte pek çok kadın, yılbaşı akşamı ne giyeceği ile ilgili internet sitelerinin moda sayfalarını dolaşmaya başladı. Yılbaşı gecesi mükemmel görünmek isteyen kadınlar makyajdan kıyafete kusursuz olmak için doğru parça ve doğru kombin arayışına çoktan girdi. Kırmızı kadife bu konuda en öne çıkan seçeneklerden biri.

Yılbaşının gözde rengi olan kırmızı, ana parçalarda yine ön plana çıkarken farklı renk tercihinde bulunan kadınlar için de aksesuar parçalarında yine kendini belli ediyor.

Özellikle kış trendinin gözde kumaşı olan kadife ise bu sezon her parçada kullanılıyor. Ayakkabıdan çantaya, pantolondan bluzlara kadar kadifenin ön plana çıktığı bir moda sezonu geçiriyoruz. Hemen hemen neredeyse her markanın yer verdiği bu kumaş özellikle yılbaşı akşamı şık ve stil sahibi görünmek isteyen kadınların ilk tercihi olacak.

Seçiminizi Yapın: Gözler Mi Dudaklar Mı?

Makyajda ise mat ruj rüzgârı hala devam ederken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, yüzde hangi alanı öne çıkaracağınız. Hem gözleri hem de dudakları ön plana çıkarmaya çalışırken dikkat çekici olmaktan çok, göz yoran bir makyaja sahip olabilirsiniz.

Mat ya da parlak koyu renklerdeki rujlarla kullanacağınız, yok gibi ya da hafif göz makyajı yılbaşında hem akşam yemeklerinde hem de partilerde kurtarıcınız olabilir. Dudaklarda nude tonları kullanarak gözlerine dikkat çekmek isteyen kadınlar ise bu sezonun moda farları olan metalik renkleri tercih edebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin