Yırtmaçlı Etek Kombini Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

0
247
Yırtmaçlı Etek Kombininde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yırtmaçlı etek kombini, Yırtmaçlı bir etek kullanmak, biraz iddialı bir giyim tarzı oluşturmak demektir. Özellikle dar ve yırtmaçlı bir etek, onu giyen bayanda yoğun bir özgüvenin olduğu anlamına geliyor. Ayakkabı olarak, bu tarz bir etek için kesinlikle topuklu kullanmalısınız. Hatta platform ayakkabılara ya da eteğiniz kot yırtmaçlı bir etekse, apartman topuklu spor ayakkabılara da yönelebilirsiniz. Yırtmaçlı etekler için ayakkabı modellerinden bahsederken, o ayakkabıya uygun çanta seçiminin de önemli olduğunu vurgulamadan geçmeyelim.

Yırtmaçlı Etek Kombini Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bilhassa fiziksel özelliklerin kriter olduğu iş yerlerinde, yırtmaçlı etekler sizi 1-0 öne geçirebilir. İş başvurusu için yırtmaçlı etek kombini yaparak, fiziğinize ve kendinize ne kadar güvendiğinizi çevrenizdeki insanlara gösterebilirsiniz. Eteğiniz sade ve yırtmaçlıysa, onu detaylı bir kıyafetle tamamlamanız doğru olacaktır. Eteğin yeterince detayı varsa düz bir bluz işinize yarayacaktır. Yırtmaçlı etek kombinleri denerken, kesinlikle makyaj konusunda rahat olacağınızı belirtmemiz gerekir. Bu sayede, özellikle dudaklarınızın ve gözlerinizin güzelliğini gözler önüne serebilirsiniz.

Yırtmaçlı etek kombinlerine göre saç şekilleri için öneride bulunursak; genellikle bu tarz ağır bir kıyafeti sarışın bayanların tercih ettiğini söyleyebiliriz. Sarı ve salık dalgalı saçlar, bu kombin için birçok insanın tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Ama siyahın da kendine özgü bir ağırlığı var elbette. Bu kadar iddialı bir seçimin Yırtmaçlı Etek Kombiniortasına, saçlarınızın da (özgüven dolu olduğunuzu göstermesi açısından) salık olmasını tavsiye ediyoruz.

Yırtmaçlı etekler için aksesuar seçiminiz de kendinize fazlasıyla güvendiğinizi göstermelidir. Şık bir bileklik ya da göz kamaştırıcı bir kolye tercih etmelisiniz. Aslında küpe ve bileklik takımı olarak da düşünebilirsiniz. Bize göre o şekilde bir kıyafeti gösterişli bir küpe ve yanında bileklik desteğiyle çok daha estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Yırtmaçlı Etek Seçimini Nasıl Yapmalıyız?

Yırtmaçlı etek modelleri seçerken, özellikle vücut hatlarınız yoğun bir şekilde görüneceğinden, kendinizi rahat hissetmiyorsanız kullanmamanızı öneririz. Eğer dar ve yırtmaçlı bir etek giyecekseniz ve biraz fazla kilonuz varsa, kesinlikle bu kıyafet sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Aynı zamanda eğer yaz modası için yırtmaçlı bir etek tercih ediyorsanız ve güzel bacaklarınızın olmadığından tereddüt ediyorsanız, bu tarz bir kıyafet sizde özgüven düşüklüğüne yol açabilir.

Yukarıda saydıklarımıza rağmen, kendinizi o gün için bir yırtmaçlı etek kombini içinde görmek isterseniz, siz dünyanın en kararlı ve kendine en çok güvenen kişisi olabilirsiniz. Her zaman kendi kararlarınızın arkasında durun ve kendiniz için hayal dünyanızı kullanmaktan çekinmeyin. İnsanın yarattığı en güzel kombin, kendisini düşünürken ve kendi üzerinde denerken ortaya çıkandır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin